Mieszkania na sprzedaż, Wrocław Śródmieście ul. Stefana Jaracza

Wrocław , Śródmieście

ul. Stefana Jaracza

48.16 m2
520 000 PLN

Szczegóły

Typ
mieszkania
Sprzedaż/Wynajem
sprzedaż
Rok budowy
2015
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.16 m2
Cena za m2
10 797 PLN
Piętro
4
Numer oferty
163136

Opis nieruchomości:


Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i spokoju? Być może szukasz idealnej nieruchomości na wynajem, zapewniającej wysoką stopę zwrotu z inwestycji?
Twoja jedna odpowiedź TAK oznacza, że właśnie przeglądasz idealną nieruchomość dla Ciebie!

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie w pełni rozkładowe. Duża jasna zamykana kuchnia. Wysoka jakość wykończenia każdego pomieszczenia. Świetny układ mieszkania zarówno dla zamieszkania całej rodziny, jak i do celów wynajmu studentom oraz osobom pracującym. Nieruchomość do tej pory była wynajmowana właśnie młodym pracującym osobom, w pełnym obłożeniu bez najmniejszych kłopotów z uwagi na wysoki standard oraz doskonałą lokalizację. Wszystkie widoczne sprzęty oraz meble i wyposażenie mieszkania w cenie nieruchomości!
Mieszkanie dwustronne, posiada dwa balkony co jest jego fenomenalnym atutem.
Ważna do odnotowania korzyścią są niskie opłaty do wspólnoty oraz ogrzewanie miejskie.

BUDYNEK:
Osiedle zamknięte wraz z monitoringiem i ochroną zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Sporo miejsc parkingowych wewnątrz osiedla zapewnia brak jakichkolwiek problemów z parkowaniem. Budynek w idealnym stanie wyposażony w nowoczesną windę.
Zagospodarowane tereny zielone wewnątrz osiedla zapewniają przestrzeń do wypoczynku oraz relaksu.

OTOCZENIE I LOKALIZACJA:
W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, poczta, przychodnia, przedszkole, szkoły, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe (Pasaż Grunwaldzki) i samoobsługowa wypożyczalnie rowerów miejskich.
Z mieszkania w 10 minut samochodem można się dostać do gmachu głównego Politechniki Wrocławskiej, spacerem w kilka minut można dojść do Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, wrocławskiego rynku i Ostrowa Tumskiego. Mówiąc potocznie „wszędzie blisko”!
Miłośnicy wycieczek rowerowych i innych form aktywności sportowej docenią bliskość wałów nadodrzańskich, a także Parku Szczytnickiego.
Bliskość do wrocławskich uczelni - Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Akademii Sztuk Pięknych czy też Uniwersytetu Medycznego.
Mieszkanie znajduje się nieopodal jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Wrocławia na Wyszyńskiego oraz w bliskim sąsiedztwie placu Grunwaldzkiego.

Naprawdę warto, umówmy się na prezentację!

Udogodnienia

Winda
Miejsca parkingowe naziemne
Balkon/Taras
Blok Mieszkalny

Lokalizacja