Domy na sprzedaż, powiat warszawski zachodni Łomianki ul. Krajobrazowa

powiat warszawski zachodni , Łomianki

ul. Krajobrazowa

152.90 m2
1 300 000 PLN

Szczegóły

Typ
domy
Sprzedaż/Wynajem
sprzedaż
Rok budowy
2012
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
152.90 m2
Cena za m2
8 502 PLN
Piętra
1
Powierzchnia działki
1027.00 m2
Numer oferty
189603

Opis nieruchomości:

Jeżeli szukasz dla siebie i rodziny przytulnego domu z kominkiem i z ogrodem, działką około 1000m2, w cichej zielonej okolicy, w odległości do 20 km od centrum Warszawy, to ta oferta może Cię zainteresować. Oferujemy dom na sprzedaż w Łomiankach Dolnych przy ul. Krajobrazowej, w odległości poniżej 1000m do Wisły, i około 1500m do Jeziorka Kiełpińskiego.

DOM

Dom został wybudowany w 2012 roku na prostokątnej działce (35 m szerokości oraz około 29,5 m głębokości) o powierzchni równe 1027 m2. Całkowita łączna powierzchnia budynku to 152,9 m2 powierzchni całkowitej podłóg, w tym 122,5 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej, do tego garaż o powierzchni 16,3m2 oraz kotłownia o powierzchni 8m2. Uzbrojenie działki w media to prąd, gaz oraz światłowód. W trakcie realizacji jest budowa wodociągów oraz kanalizacji miejskie.

Do domu wchodzimy przez sień (6,9 m2), po której lewej stronie znajdują się schody na poddasze, a następnie pomieszczenie gospodarcze znajdujące się częściowo pod schodami (1,4 m2). Na wprost po lewej stronie od wejścia jest przestronna części dzienna domu, składającej się z salonu (30,5 m2) z kominkiem, kuchni (8,0 m2), zaś po prawej stronie znajduje się hol, z którego wchodzi się do: sypialni (11,8 m2), pokoju biurowego / gościnnego (11,3 m2), łazienki (5,8 m2) i łączącego wszystkie pomieszczenia na parterze holu (7,3 m2).

Na poddasze prowadzą schody z marmuru. W skład poddasza wchodzą trzy pokoje / sypialnie (12,5 m2, 9,8 m2 oraz 4,9 m2 powierzchni użytkowej i odpowiednio 27,09 m2, 27,46 m2 oraz 13,03 m2 powierzchni podłóg), ponadto łazienka z oknem (2,9 m2 powierzchni użytkowej i powierzchni podłogi 7,99). Całość uzupełnia hol (7,3 m2) i garderoba / schowek (1,3 m2 powierzchni użytkowej i powierzchni podłogi 4,23m2).

Obok części mieszkalnej znajduje się do jednostanowiskowy garaż (16,3 m2) z kotłownią (8,0 m2) z wejściem przez bramę wjazdową garażu.
Wzdłuż tyłu domu rozciąga się przestronny taras o powierzchni ok. 18 m2, który przeszedł w 2021 kapitalny remont.

Ogród jest w pełni zagospodarowany z dużą starannością, obsadzony dookoła tujami pozwalającymi uzyskać zwiększone odczucie prywatności. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się również drewniany, ocieplony wełną mineralną i wykończonym płytą GK budynek gospodarczy o powierzchni około 35m2 oraz dodatkowy garaż blaszany. Część podwórza wyłożona jest kostką granitową, a cała reszta obfituje w liczne nasadzenia i elementy dekoracyjne. W ogrodzie znajduje się także drewniana, solidna huśtawka.

Dom dostępny jest co najmniej 2 miesiące po transakcji i sprzedawany jest z częściowym umeblowaniem i kompletem sprzętu AGD w kuchni (pozostają wszystkie elementy mebli w zabudowie, natomiast meble ruchome będą najchętniej zabierane przez właścicieli, choć można o zakresie rozmawiać w ramach ostatecznych ustaleń warunków transakcji sprzedaży).

ASPEKTY TECHNICZNE

Powierzchnia zabudowy budynku to 130 m2. Kanalizacja sanitarna w oparciu na zbiornik bezodpływowy na nieczystości ciekłe, w zależności od zużycia, wymagający opróżnienia w przybliżeniu raz w miesiącu. Woda z własnej studni usytuowanej na działce. W ciągu 2 lat planowane jest przyłączenie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej miejskiej.

Woda ciepła i dom ogrzewane są z pieca gazowego, dwufunkcyjnego marki Viessmann model Vitopent 100

Domofon ulokowany jest na furtce, a w środku na parterze i piętrze. W domu znajduje się instalacja alarmowa wewnętrzna z podpięciem pod monitoring zdalny przez firmę ochroniarską. Dodatkowo bezpieczeństwo wspomaga fakt, że wszystkie okna na parterze są wyposażone w rolety antywłamaniowe.

Kominek posiada funkcję doprowadzania ciepła również na poddasze. W zależności od panującej aury, czasami ogrzewanie kominkiem może pełnić funkcję grzewczą dla domu.

Ławy fundamentowe wylewane betonowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne ceramiczne 25cm, zewnętrzne ocieplone dodatkowo styropianem 10 cm. Na dachu blachodachówka. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne cegła dziurawka 12 cm, od wewnątrz gładź gipsowa, ściany działowe na poddaszu lekkie, wykończone GK. Stropy drewniane na belkach 8 x 18, ściany i nadproża żelbetowe wylewane. 

LOKALIZACJA

Dom położony jest w cichej, spokojnej okolicy obfitującej w rozległe tereny zielone, która intensywnie się rozwija. Całe sąsiedztwo stanowią niskie domy jednorodzinne.

Okolica sprzyja spacerom i wycieczkom rowerowym, wzdłuż Wisły lub w okolicy Jeziorka Kiełpińskiego, Rezerwatu Struga Dziekanowska Łomianki. Bliskość natury odczuwalna w zasięgu ręki.

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się przy ul. Warszawskiej (2 km, około 20 min pieszo), z którego odjeżdżają autobusy linii 150/750/850/L-7/N56.

Punkty handlowo-usługowe oraz placówki opiekuńcze i oświatowe w okolicy:
• sklepy spożywcze: Biedronka (2,3 km, 4 min autem) , Sklep Ogólnospożywczy ( 1,7 km, 2 min autem oraz 1,8 km, 3 min autem), Żabka 1,5km (15 minut pieszo), nieco dalej Lidl (3,1km, 5 minut autem
• duże centrum handlowe: Galeria Łomianki (4,6 km, 12 minut autem)
• w obrębie 2,5 km bistro, kawiarnia, restauracja, Urząd Miasta Łomianek, Centrum Kultury, Apteka
• żłobki i przedszkola: Żłobek: Nasza Mała Rodzinka (1,9 km, 5 min autem), Przedszkola: Akademia Małego Człowieka (1km, 3 minuty autem), Laudame (1,9 km, 6 minut autem) i inne,
• szkoły podstawowe: SP nr 1 (2,6 km, 7 minut autem) SP nr 3 (2,8 km, 9 min autem).
• stacja metra Młociny (9,8km, 15 minut samochodem)

STAN PRAWNY I OPŁATY

Pełna własność z założoną Księgą Wieczystą, dział III bez roszczeń i ograniczeń, dział IV bez hipoteki. Droga dojazdowa do posesji jest własnością Gminy. Średnie miesięczne opłaty za media wynoszą odpowiednio: prąd ok. 220 zł, za gaz 250 zł. Podatek od nieruchomości wynosi 580 zł rocznie.

Ta nieruchomość to przyjemna przestrzeń zapewniająca rodzinie komfort życia oraz dająca możliwość do relaksu i poczucia bezpieczeństwa w spokojnej okolicy. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i chciałbyś się dowiedzieć więcej lub umówić na prezentację - Zapraszam do kontaktu!

Udogodnienia

Miejsca w garażu

Lokalizacja