Domy na sprzedaż, Warszawa Ursynów ul. Kuropatwy
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Ursynów

1 300 000 PLN
6 346 PLN/m2
ul. Kuropatwy
domy na sprzedaż Nr oferty: 245978
Powierzchnia 204,86 m2
Liczba pokoi 6
Rok budowy 2016
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Dzień dobry!


Oferta sprzedaży tej nieruchomości jest unikalna.

DLACZEGO?
Obejmuje wykończony, ENERGOOSZCZĘDNY, budowany według STANDARDÓW na 2021 rok, 6 pokojowy DOM POKAZOWY w wysokim standardzie na Osiedlu KUROPATWY PARK.
Wystawiona jako rynek wtórny, jednak zakup jest z rynku pierwotnego więc już na starcie oszczędzasz 2% PC= 26 000zł


Zajrzyj również do spaceru wirtualnegoNa osiedlu wybudowanych zostało 12 DOMÓW o metrażu ok 205m2 z czego dostępnych pozostało 8 .
Są to domy 7mio oraz 6cio pokojowe. Te w stanie deweloperskim dostępne są w cenach od 995 000zł do 1 029 000zł.


JAKIE SĄ NAJWIĘKSZE ZALETY KAŻDEGO Z DOMÓW?

+KAŻDY DOM POSIADA REKUPERACJĘ
To wentylacja, która „wymienia” powietrze wewnątrz domu na świeże powietrze z zewnątrz i co ważne, nie wytraca przy tym ciepła. Instalacja rekuperacji to jedyna droga do zabicia roztoczy i grzybów, których obecność w domu jest niesamowicie szkodliwa - mogą powodować poważne zagrożenia zdrowia, jak np. choroby układu oddechowego. Koszt samodzielnej instalacji rekuperacji w domu może wynosić od 35-65 tysięcy złotych. Tu jest wliczone w cenę domu.

+W KAŻDYM DOMU ZAINSTALOWANO OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Ciepła podłoga to duży komfort - z natury wolimy wyższą temperaturę przy stopach i niższą przy głowie - to wpływa na nasze dobre samopoczucie. Taki efekt zapewnia ogrzewanie podłogowe, które sprawia również, że w domu nie unosi się kurz, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych grzejników. To czyni go przyjaznym dla alergików.

+ZAPEWNIAJĄ KOMFORT I PRYWATNĄ PRZESTRZEŃ
Sam dom ma bardzo dużą powierzchnię - to ponad 200 m². Dodatkowym atutem jest ogród o powierzchni nawet 150 m²! Dzięki temu zyskują Państwo szczególny komfort, który wynika z posiadania swojej prywatnej przestrzeni, gdzie do KAŻDEJ SYPIALNI mamy własną łazienkę. Trójszybowe okna, w które wyposażony jest cały dom, zatrzymają przed dostaniem się do domu każdy nieprzyjazny dźwięk.


+DOMY SĄ ENERGOOSZCZĘDNE
Dzięki zainstalowanej rekuperacji roczny koszt ogrzania budynku może być niższy nawet o 6 tysięcy złotych - to przez brak utraty ciepła przy wymianie powietrza. Na niższe rachunki wpływa także ogrzewanie podłogowe. Ciepła podłoga sprawia, że zmniejszamy temperaturę nawet o 2 °C, a to poza rekuperacją przynosi nawet  kolejne 15% oszczędności rocznie.

+ZAKUP JEST BARDZO BEZPIECZNY
Dom jest oddany do użytku, nie jest obciążony kredytem deweloperskim tak jak wiele innych nieruchomości na rynku. Nasze domy wybudowane są w 100% ze środków dewelopera. Mogą mieć Państwo pewność, że nie stracą swojego domu z powodu kłopotów finansowych dewelopera.

+CENA JEST ATRAKCYJNA
Wiemy, że domy można kupić taniej. Jednak nie ma dostępnych domów, w tej cenie, o tej wielkości, energooszczędności i o standardach, które będą wymagane od deweloperów dopiero od 2021 roku. Znamy rynek i wiemy też, że w tej dzielnicy Warszawy - na Ursynowie- minimalna cena nowego mieszkania wynosi około 8000 zł/ m². My oferujemy duży dom z ogrodem już od 4850 zł/ m².


Chcesz więcej informacji?
ZADZWOŃ i UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Jeżeli nie będziemy mogli odebrać - oddzwonimy.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Mateusz Radecki
784 396 006
m.radecki@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006