Domy na sprzedaż, powiat wyszkowski Kamieńczyk ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

powiat wyszkowski Kamieńczyk

1 300 000 PLN
5 848 PLN/m2
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
domy na sprzedaż Nr oferty: 299701
Powierzchnia 222,30 m2
Liczba pokoi 7
Rok budowy 2005
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Poszukujesz miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku wielkiego miasta? Cenisz sobie bliskość natury, spokój i ciszę, ale nie masz czasu wyjeżdżać w każdy weekend? A gdybyś mógł wracać do takiego miejsca każdego dnia? 
Trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Ten dom to idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny.

Przedstawiam niesamowity dom, wybudowany w 2005r., zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kamieńczyk nad Bugiem, położonej w widłach Bugu i Liwca, km na wschód od Wyszkowa. Wokół panuje aura relaksu, ciszy i wypoczynku. 

DOM:
Budynek trzykondygnacyjny, o powierzchni ponad 220m2, składający się z:
- podpiwniczenie: korytarz, pokój z kominkiem, łazienka, pralnia, pomieszczenie techniczne, hydrofornia, pomieszczenie gospodarcze
- parter: wiatrołap, przedpokój, salon, kuchnia, 4 pokoje, łazienka
- poddasze: salon z kącikiem kuchennym, łazienka, garderoba.
Ogrzewanie jest w tej chwili elektryczne, jednak wymaga ono wymiany, najlepiej na piec gazowy bądź groszkowy. 

DZIAŁKA:
Powierzchnia działki, na której wybudowany jest dom to 0,26 ha, ma kształt zbliżóny do prostokąta. Położona jest w północno-zachodniej części wsi. 
Oprócz domu, na terenie działki znajduje się jeszcze szklarnia oraz budynek gospodarczy, o powierzchni 92m2, pełniący funkcję m.in. garażu czy składziku. 

Dodatkowym udogodnieniem są:
- 3 kominki - jeden na każdej kondygnacji
- możliwość zrobienia sauny 
- instalacja alarmowa z monitoringiem 
- odległość około 300m do linii brzegu Bug

Kamieńczyk od wielu lat jest uznawany za atrakcyjny teren letniskowo-rekreacyjny. 
Odległość odo najbliższego sklepu wynosi około 800m. W pobliżu również poczta, gospoda, urokliwy rynek, rzeki Bug oraz Liwiec.


Brzmi jak opis nieruchomości, której szukasz? Świetnie.
Umówmy się na prezentację. 

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Anita Chyb
784 002 201
a.chyb@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006