Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Tadeusza Sygietyńskiego

Warszawa , Praga-Południe Grochów

ul. Tadeusza Sygietyńskiego

64.41 m2
638 000 PLN

Szczegóły

Typ
mieszkania
Sprzedaż/Wynajem
sprzedaż
Rok budowy
1953
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.41 m2
Cena za m2
9 905 PLN
Piętro
0
Numer oferty
526760

Opis nieruchomości:

Fantastyczne, trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe na dwie strony świata!
SALON, OSOBNA KUCHNIA, 2 SYPIALNIE, ŁAZIENKA, WC.
Bardzo atrakcyjna nieruchomość z 1953r. usytuowana na wysokim parterze przy ul. Sygietyńskiego - świetna lokalizacja, - w pobliżu Alei Waszyngtona, od Saskiej Kępy dzielą je tylko słynne ogródki działkowe.

Mieszkanie jest bardzo rozkładowe - do każdego pokoju prowadzą drzwi z holu, sypialnie są usytuowane po obu stronach mieszkania. W pokojach i holu na podłodze - klasyczny parkiet dębowy. Mieszkanie jest wysokie na 2,75 m, rozkładowe, daje możliwości przearanżowania przestrzeni, dzięki dwustronnej ekspozycji okien (na wschód i zachód). Ewentualne możliwości zmian proponujemy na dołączonych rzutach i wizualizacjach.
Na powierzchnię niemal 65 m kw., składają się obecnie trzy pokoje (17, 14 i 12 m kw.), osobna, widna kuchnia (8 m kw.), łazienka i WC oraz przedpokój z miejscem na dużą szafę.

Mieszkanie do remontu, zdjęcia przedstawiają stan aktualny. Mieszkanie posiada 3-fazowy licznik elektryczny, gaz. Dostęp do wszelkich udogodnień: telefon, Internet i TV kablowa.

Do mieszkania przynależy duża piwnica (6 m kw.) Do sprzedaży również osobny murowany garaż (dodatkowo płatny 25 tys.pln).
Budynek z cegły, w bardzo dobrym stanie technicznym, w 2016 roku budynek został ocieplony i wyremontowano elewację, a w roku 2018 została odświeżona klatka schodowa. Nieco wcześniej wymieniono piony ciepłej i zimnej wody. Przewody elektryczne miedziane.

Lokalizacja niewątpliwie dla ludzi ceniących spokojne miejsce ze wszelkimi udogodnieniami. W pobliżu szkoły i przedszkola, centrum handlowe Promenada, nowy Uniwersam Grochów. Ekologiczne zakupy można zrobić na pobliskim świetnym bazarze Szembeka i pobliskich sklepach, a liczne punkty usługowe ułatwią codzienne funkcjonowanie.


Komunikację zapewniają liczne przystanki autobusów dziennych i nocnych oraz tramwaje.
Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Dojazd do Centrum zajmuje jedynie 12 minut. Doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami.

Aspekty formalne
Wszystkie media miejskie, miesięczny czynsz ok. 500 PLN (w tym fundusz remontowy, wszystkie zaliczki).
Status prawny - pełna własność z Księgą Wieczystą.

Dużo zieleni…..
Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Udogodnienia

Miejsca w garażu
Blok Mieszkalny

Lokalizacja