Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Wilanów

950 000 PLN
10 114 PLN/m2
ul. Adama Branickiego
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 573299
Powierzchnia 93,93 m2
Liczba pokoi 3
Rok budowy 2010
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Jeśli poszukujesz 3 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania w nowoczesnej dzielnicy to ta propozycja jest dla Ciebie.

Mieszkanie położone w cichej części modnej dzielnicy - Miasteczka Wilanów, na terenie strzeżonego osiedla przy ulicy Branickiego 20.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE: Oferowany lokal posiada bardzo wygodny rozkład i wykończone jest w wysokim standardzie. Poczucie przestronności zapewnia jego rewelacyjny, dwustronny rozkład oraz oddzielenie  części dziennej o powierzchni ponad 40 metrów od części z dwoma sypialniami.
Mieszkanie dostępne od razu po zapłacie ceny. Na życzenie Kupującego meble widoczne na zdjęciu mogą pozostać w mieszkaniu. 
Rozkład:
Salon z widną oraz częściowo oddzieloną kuchnią z oknem. Dzienną część mieszkania uzupełnia spory balkon.
Kuchnia jest pełni wyposażona w najlepszej jakości sprzęty. Wszelkie drobne sprzęty kuchenne oraz zapasy pomieścimy w rzadko spotykanej w nowym budownictwie, przylegającej do kuchni spiżarni. 

Dwie sypialnie nie graniczące ścianami ze sobą to część wyłącznie dla domowników. Przy większej sypialni jest garderoba. W tej części położone są dwie łazienki - jedna z wanną, druga z prysznicem oraz jeszcze jedna trzy metrowa garderoba.
W mniejszej sypialni została położona jasna, nowa wykładzina, która zapewni dziecku niezależnie od wieku komfort i ciepło zabawy na podłodze. 

Osiedle strzeżone. Cisza. Standard osiedla wysoki: szerokie klatki, na piętrze 4 lokale mieszkalne. Nie słychać sąsiadów.

OKOLICA: Miasteczko Wilanów stanowiące część warszawskiej dzielnicy Wilanów - z dala od miejskiego hałasu, nieopodal Las Kabacki, Park w Powsinie jednocześnie dobra komunikacja z centrum Warszawy. Młode, niehermetyczne i bardzo modne warszawskie osiedle, w którym chętnie mieszkają zarówno single jak i rodziny z dziećmi.
W najbliższej okolicy wszystko co potrzeba do życia całej rodziny: sklepy, restauracje i kafejki, boisko Orlik, przedszkola państwowe oraz prywatne, szkoły: publiczna podstawowa, Niemiecka, Brytyjska oraz liceum High School. W najbliższej przyszłości komunikację miejską wspomoże tramwaj.
O zdrowie zadbają specjaliści licznych fitness klubów oraz lekarze z państwowych oraz prywatnych przychodni jak również ze szpitala Medicover. Zaś drogi rowerowe zaopatrzone w stacje Veturilo wspomogą kondycję fizyczną.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY: Stan prawny lokalu - odrębna własność.
Nieruchomość można kupić na kredyt. Czynsz - opłaty stałe to 556 zł plus media według zużycia. Grunt - własność 286 zł za 20 lat. 
Dwa, naziemne (nie platformy) miejsca parkingowe na poziomie -1 płatne dodatkowo po 40 tyś.

Zapraszam do kontaktu - jeśli mieszkanie spełnia Twoje wymagania z przyjemnością umówię prezentację.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Barbara Trojanowska
784 392 848
b.trojanowska@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006