Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Białołęka ul. Głębocka
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Białołęka

849 000 PLN
7 254 PLN/m2
ul. Głębocka
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 600643
Powierzchnia 117,04 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 2008
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Piękne, jasne mieszkanie z dużym tarasem ! Można rzec - windą do nieba.....wysoki standard.

117 M KW., SALON Z KUCHNIĄ, 3 SYPIALNIE, 2 ŁAZIENKI, GARDEROBA, ANTRESOLA Z WYJŚCIEM NA DUŻY TARAS, 2 MIEJSCA POSTOJOWE, KOMÓRKA.
Bardzo atrakcyjna nieruchomość, usytuowana na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu, na zielonej Białołęce przy ul. Głębockiej. Czwarte piętro w apartamentowcu z 2008 roku, budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ogrodzony z zadbaną zielenią i placem zabaw.
Dużo zieleni, naturalne tereny rekreacyjne. Tutaj z pewnością będzie się chciało wracać… codziennie.

Układ pomieszczeń - hol, salon z widną i w pełni wyposażoną kuchnią (wysokiej jakości agd firmy Siemens), tworzą dużą komfortową strefę dzienną (ponad 40 m kw.). Stąd schody prowadzą na antresolę-bibliotekę i duży taras (ponad 50 m kw.). Główna sypialnia z garderobą i dedykowaną łazienką, poza tym 2 sypialnie, aktualnie będące pokojami dla dzieci.
Dużo powierzchni do przechowywania. Do wszystkich pomieszczeń prowadzą oddzielne drzwi z przedpokoju. Wysokość pomieszczeń - 2,65m.

Wysoki standard wykończenia wnętrz - na podłodze w pokojach - deska egzotyczna merbau, w holu i części kuchennej - gres, okna i drzwi wewnętrzne - drewniane. Bardzo funkcjonalny projekt wnętrza i estetyczne udogodnienia - wbudowany głośnik pod TV, niewidoczna szafa w holu, 2 wejścia do mieszkania - tradycyjne, od strony klatki schodowej oraz wjazd windą do własnego holu. Z zakupami z garażu...czy może być wygodniej ?

Do mieszkania przynależy 2,2m komórka oraz 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 25.000 pln za każde). Wszystkie media miejskie. Miesięczny czynsz ok. 1160 pln przy czterech osobach (w tym fundusz remontowy, wszystkie zaliczki i wszelkie pozostałe koszty). W 2015r. były remontowane klatki schodowe, w planach - odświeżenie elewacji. Status prawny - własność z KW.
W najbliższym sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, apteka 24H (!), sklepy - Leviatan, Lidl, Decathlon, Centrum Targówek, M1, tereny rekreacyjne, korty, las bródnowski, Park Magiczny... przystanek autobusowy.....zaraz sama się przeprowadzę.

Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Anna Urbaniak
507922789
a.urbaniak@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006