Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Praga-Południe ul. Międzyborska
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Praga-Południe

515 000 PLN
8 201 PLN/m2
ul. Międzyborska
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 632754
Powierzchnia 62,80 m2
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1993
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Atrakcyjne mieszkanie, warte uwagi dla osób ceniących dobry standard, widok na panoramę a jednocześnie bliskość komunikacji i świetną infrastrukturę. Bardzo funkcjonalne i gotowego do wprowadzenia 3 pokojowe wysokie 2,60 mieszkanie o metrażu niemal 63m kw. na warszawskiej Pradze Południe. Wykończone z ogromną starannością przez właścicieli. Idealne dla rodziny lub pary. Świetna lokalizacja przy ulicy Międzyborskiej 48 - w pobliżu Ostrobramskiej.
Nieruchomość położona jest na 8 piętrze (z windą), w budynku z cegły (rama H) z 1993r. Duże okna, wnętrza są bardzo dobrze doświetlone. Wokół budynku dużo terenów zielonych wraz z placem zabaw. Mieszkanie jest bardzo rozkładowe, do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju, składa się z ustawnego salonu z otwartą kuchnią i dużą loggią, dwóch sypialni, łazienki, oddzielnego wc. W przedpokoju stiuk dekoracyjny i 2 duże szafy w zabudowie.
Na wyposażeniu mieszkania pozostaje cała zabudowa kuchenna wraz z wyposażeniem: lodówka, zmywarka, kuchnia gazowa. Na ścianach gładź gipsowa. Drzwi antywłamaniowe. Na podłogach parkiet i wysokiej jakości gres. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym, z oddzielną KW, (płatne 30 tys. zł). Czynsz z zaliczkami i funduszem remontowym to około 600 pln. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo z KW.
Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj), Trasa Łazienkowska Dojazd do Centrum zajmuje kilkanaście minut. Doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami.
Dużo zieleni, na parterze budynku - sklepy spożywcze, w sąsiedztwie przedszkole, szkoła, centrum handlowe Promenada, Tesco.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację, w każdy poniedziałek, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Anna Urbaniak
507922789
a.urbaniak@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006