Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Bemowo ul. Wrocławska
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Bemowo

599 000 PLN
7 497 PLN/m2
ul. Wrocławska
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 640787
Powierzchnia 79,90 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 1994
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Wrocławskiej 20a/6 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku oddanym do użytku w 1994 roku. Idealne dla rodziny, która chce odpocząć od zgiełku, a zarazem ceni sobie świetną komunikację z każdą częścią Warszawy.

Nieruchomość, jest też świetną opcją dla inwestora, bez problemu lokal można podzielić na 5 niezależnych pokoi.

Z aspektów formalnych:
- spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu,
- grunty pod nieruchomością uregulowane,
- czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media i funduszem remontowym to kwota 700zł,

Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład, a na powierzchnię 79,9 m² przypada:

- salon -19,2 m²,
- kuchnia - 8,8 m²,
- sypialnia „1” - 12,2 m²,
- sypialnia „2” - 9,5 m²,
- sypialnia „3” - 11,5 m²,
- łazienka - 4,1 m²,
- toaleta - 1,6 m²,
- hall - 13 m²,
- balkon - 8,1 m².

Położenie mieszkania względem stron świata naturalnie wpływa na temperaturę panującą we wnętrzach, a to z kolei rzutuje na nastrój i poziom energii mieszkańców. Okna wychodzące na wschód to najlepsza propozycja dla sypialni. Zapewniają one umiarkowany dostęp do porannego światła słonecznego, które wpadając do wnętrza pomaga w skutecznej pobudce i wprawia w dobry nastrój.
Orientacja zachodnia jest zaś polecana dla salonu, a także dla tarasu, balkonu lub przydomowego ogródka. Z tej strony zyskujemy dostęp do słońca w godzinach popołudniowych, gdy większość z nas kończy swoje codzienne zajęcia.
Dokładnie taki jest układ tego oferowanego mieszkania, a dodatkowo jest tu bardzo cicho. Wysokość pomieszczeń to 250 cm.

Budynek jest w świetnej kondycji. Został poddany termomodernizacji, klatki schodowe zostały odświeżone, a instalacje wymienione na nowe. W najbliższej okolicy znajdziemy dosłownie wszystko: sklepy spożywcze, apteki, szkoły, kluby fitness, siłownie, żłobki, restauracje i wiele więcej.

Należy również wspomnieć o komunikacji:
- przystanki autobusowe linii: 122, 171, 184, 220, N01, N45, N95
- przystanki tramwajowe linii: 23, 24, 26
- wjazd na trasę S8 w odległości 2000m.

Podsumowując... jeśli szukasz mieszkania usytuowanego w świetnej, spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanego i z ogromnym potencjałem, to ta propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zadzwoń i umów się na dzień otwarty.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Marcin Połukord
788832045
m.polukord@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006