Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Praga-Południe ul. Mińska
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Praga-Południe

699 000 PLN
10 282 PLN/m2
ul. Mińska
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 654211
Powierzchnia 67,98 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 2015
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie 68m zlokalizowane na 2 piętrze w oryginalnie zaprojektowanym „Soho Factory” - klimatycznym miejscu, pełnym atrakcji. Budynek z 2015r.
Mieszkanie doskonale zaprojektowane dla rodziny bądź pod inwestycję na wynajem.
Możliwość wynajmowania czterech pokoi osobno, bądź mieszkać w dwóch (w chwili obecnej pokoje połączone) z oddzielną łazienką a kolejne dwa wynajmować.

Przestronne mieszkanie z 3 sypialniami (11m, 10m, 8,5m), dużym salonem (16,9m) w chwili obecnej połączonym z jedną z sypialni i łazienką z wanną (3,7m), dużą kuchnią połączoną z jadalnią - część wspólna (ok. 13m), drugą łazienką z prysznicem (3,4m). Z salonu wyjdziemy na balkon (8,5m) z południową ekspozycją.
Mieszkanie dwustronne z ekspozycją południe - północ przyjemne i bardzo ciche.


Jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym obligatoryjnie do kupienia w cenie 30 tyś. zł.

W okolicy liczne przystanki tramwajowe, autobusowe, stacja PKP Warszawa Wschodnia (8min piechotą). Do stacji metra „Stadion” dotrzemy w 10min autobusem z pod osiedla, bądź w 15min piechotą. Stacja metra „Mińska” w odległości ok. 400m ujęta w planach rozbudowy metra.

Na terenie tętniącego życiem „Soho” znajduje się: całodobowa restauracja „Warszawa Wschodnia” Mateusza Gesslera, muzeum neonów, teatr, kino dla mieszkańców, przedszkole artystyczne, kawiarnia, restauracja wegańska, sklep spożywczy, fryzjer, barber oraz salon tatuażu.
W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola i obiekty sportowe. Niedaleko zlokalizowane są także centra handlowe. Do Parku Skaryszewskiego 9 min piechotą (700m)

Stan prawny mieszkania: własność z KW
Czynsz: 520 zł (obejmuje zaliczki na wodę, fundusz remontowy oraz opłatę za miejsce postojowe)
Podatek od nieruchomości: 247zł/rok
Podatek za użytkowanie wieczyste: 283zł/rok

Dzień otwarty 13 listopada.

Zapraszam na prezentację.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Dariusz Lipertowski
783 000 123
d.lipertowski@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006