Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Ursynów ul. Kuropatwy

Warszawa , Ursynów

ul. Kuropatwy

204.86 m2
1 300 000 PLN

Szczegóły

Typ
mieszkania
Sprzedaż/Wynajem
sprzedaż
Rok budowy
2016
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
204.86 m2
Cena za m2
6 346 PLN
Piętro
1
Numer oferty
689686

Opis nieruchomości:

Dzień dobry!


Oferta sprzedaży tej nieruchomości jest unikalna.

DLACZEGO?
Obejmuje wykończone, ENERGOOSZCZĘDNE, budowane według STANDARDÓW na 2021 rok, 6 pokojowe Mieszkanie Pokazowe w wysokim standardzie na Osiedlu KUROPATWY PARK.


Zajrzyj również do spaceru wirtualnego!Na osiedlu wybudowanych zostało 12 LOKALI o metrażu ok 205m2 z czego dostępnych pozostało 8 .
Są to lokale 7mio oraz 6cio pokojowe. Te w stanie deweloperskim dostępne są w cenach od 995 000zł do 1 029 000zł.


JAKIE SĄ NAJWIĘKSZE ZALETY KAŻDEGO Z LOKALI?

+KAŻDY MIESZKANIE POSIADA REKUPERACJĘ
To wentylacja, która „wymienia” powietrze wewnątrz mieszkania na świeże powietrze z zewnątrz i co ważne, nie wytraca przy tym ciepła. Instalacja rekuperacji to jedyna droga do zabicia roztoczy i grzybów, których obecność w domu jest niesamowicie szkodliwa - mogą powodować poważne zagrożenia zdrowia, jak np. choroby układu oddechowego. Koszt samodzielnej instalacji rekuperacji w domu może wynosić od 35-65 tysięcy złotych. Tu jest wliczone w cenę domu.

+W KAŻDYM MIESZKANIU ZAINSTALOWANO OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Ciepła podłoga to duży komfort - z natury wolimy wyższą temperaturę przy stopach i niższą przy głowie - to wpływa na nasze dobre samopoczucie. Taki efekt zapewnia ogrzewanie podłogowe, które sprawia również, że w domu nie unosi się kurz, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych grzejników. To czyni go przyjaznym dla alergików.

+ZAPEWNIAJĄ KOMFORT I PRYWATNĄ PRZESTRZEŃ
Samo mieszkanie ma bardzo dużą powierzchnię - to ponad 200 m². Dodatkowym atutem jest ogród o powierzchni nawet 150 m²! Dzięki temu zyskują Państwo szczególny komfort, który wynika z posiadania swojej prywatnej przestrzeni, gdzie do KAŻDEJ SYPIALNI mamy własną łazienkę. Trójszybowe okna, w które wyposażony jest cały dom, zatrzymają przed dostaniem się do domu każdy nieprzyjazny dźwięk.


+MIESZKANIA SĄ ENERGOOSZCZĘDNE
Dzięki zainstalowanej rekuperacji roczny koszt ogrzania może być niższy nawet o 6 tysięcy złotych - to przez brak utraty ciepła przy wymianie powietrza. Na niższe rachunki wpływa także ogrzewanie podłogowe. Ciepła podłoga sprawia, że zmniejszamy temperaturę nawet o 2 °C, a to poza rekuperacją przynosi nawet  kolejne 15% oszczędności rocznie.

+ZAKUP JEST BARDZO BEZPIECZNY
Mieszkanie jest oddany do użytku, nie jest obciążony kredytem deweloperskim tak jak wiele innych nieruchomości na rynku. Nasze nieruchomości wybudowane są w 100% ze środków dewelopera. Mogą mieć Państwo pewność, że nie stracą swojego domu z powodu kłopotów finansowych dewelopera.

+CENA JEST ATRAKCYJNA
Wiemy, że domy można kupić taniej. Jednak nie ma dostępnych domów, w tej cenie o tej wielkości, energooszczędności i standardów, które będą wymagane od deweloperów dopiero od 2021 roku. Znamy rynek i wiemy też, że w tej dzielnicy Warszawy - na Ursynowie- minimalna cena nowego mieszkania wynosi około 8000 zł/ m². My oferujemy mieszkanie w domu z ogrodem już od 4850 zł/ m².


Chcesz więcej informacji?
ZADZWOŃ i UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Jeżeli nie będziemy mogli odebrać - oddzwonimy.

Udogodnienia

Miejsca parkingowe naziemne
Blok Mieszkalny

Lokalizacja