Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Śródmieście

529 000 PLN
13 634 PLN/m2
ul. Graniczna
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 789539
Powierzchnia 38,80 m2
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1969
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Perełka! 2 pokoje do wprowadzenia w kultowej lokalizacji - na Osiedlu za Żelazną Bramą!
Jasne, z pięknym widokiem, ciche... rano wypijesz kawę patrząc na panoramę Warszawy lub skoczysz przez piękną aleję parkową do Hali Mirowskiej po świeże śniadanie ... Takie miejsce w Śródmieściu to naprawdę rzadkość...

Bardzo ustawne, blisko 39 m kw. z piwnicą i miejscem postojowym, do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych nakładów!
Mieszkanie przy ulicy Granicznej 4 znajduje się na 6 piętrze, w jednym z wysokich bloków. Składa się z salonu z balkonem francuskim (16 m), sypialni (9 m kw.), osobnej, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z wanną, sporego przedpokoju ze schowkiem i miejscem na szafę. Wszystkie media miejskie.

Nieruchomość w położona u zbiegu Grzybowskiej i Granicznej, w sąsiedztwie odrestaurowanego Placu Grzybowskiego i Marszałkowskiej. Inwestycja oddana w 1969 roku, powstała z użyciem nowatorskich w owym czasie materiałów - lanego betonu i pustaka, była realizacją zwycięskiego projektu architektonicznego SARP.
Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta - 5 minut spacerem do metra, Centrum Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury. Jednocześnie okolica z dużą ilością zieleni (Park Saski, Mirowski), bardzo dobrą infrastrukturą - Hala Mirowska, Hala Gwardii, 4 Żabki, no i ten kiosk na parterze, gdzie kupicie Państwo oprócz prasy, chleb i serek na śniadanie...liczne przystanki komunikacyjne, mnóstwo kafejek i eleganckich restauracji, hotele. Zresztą... kto kocha Śródmieście, ten wie... Nie ma problemu z parkowaniem, dostępne są miejsca postojowe. Status prawny - spółdzielcze własnościowe.

Do mieszkania przynależy piwnica (2,5 m kw.), dostępne są miejsca postojowe w cenie najmu 50 pln/mies., nowe windy, możliwość wynajęcia pomieszczeń dodatkowych na ostatniej kondygnacji (na pracownię, magazyn, itp.)
Graniczna 4 - świetny, warszawski adres ! To tutaj kręcono wiele scen z filmów polskich, m in. "Miś".
OZŻB doskonale wpisuje się we współczesny styl życia młodych warszawiaków[
Dzisiaj to z pewnością gwarancja atmosfery wielkomiejskiego stylu, a jednocześnie komfortu i spokoju! Mieszkanie dla Niej, dla Niego lub Obojga!
Tutaj znajdziesz więcej informacji o inwestycji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Osiedle_Za_%C5%BBelazn%C4%85_Bram%C4%85
Zadzwoń i umów się na prezentację!

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Anna Urbaniak
507922789
a.urbaniak@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006