Mieszkania na sprzedaż, powiat piaseczyński Piaseczno ul.
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

powiat piaseczyński Piaseczno

286 000 PLN
3 989 PLN/m2
ul.
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 803258
Powierzchnia 71,70 m2
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1999
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż bardzo zadbane dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Żbikowskiej 22 w Piastowie. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze inwestycji wybudowanej i oddanej do użytku w 2006 roku. Odświeżone w 2017 roku.

Mieszkanie urządzono w taki sposób aby było bardzo funkcjonalne. Składa się z dwóch bardzo dużych pokoi, sporych rozmiarów łazienki oraz garderoby o powierzchni 18 m². W salonie wygospodarowano miejsce na część sypialną. Bez problemu można tą część oddzielić od salonu i tym sposobem uzyskać trzeci pokój.

Z aspektów formalnych:
- mieszkanie we własności z założoną Księgą wieczystą,
- grunty pod nieruchomością we własności,
- czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media i funduszem remontowym to kwota 591zł,
- podatek od nieruchomości rocznie: 104zł.

Nieruchomość o powierzchni 71,7 m² składa się z:
- salonu z kuchnią - 25,36 m²,
- sypialni - 10,5 m²,
- łazienki - 7,66 m²,
- garderoby - 6,23 m²,
- hallu - 3,89 m²,

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe naziemne na parkingu przed budynkiem.

Jest to idealna propozycja dla każdego kto chce zamieszkać od razu, bez zbędnych remontów i nakładów finansowych.
Mieszkanie jest bardzo zadbane, klimatyczne i w pełni wyposażone. Zostają w nim meble w zabudowie stałej, wysokiej klasy sprzęt AGD, stół z krzesłami oraz kanapa w salonie. Na podłogach zostały położone panele o wysokiej klasie ścieralności oraz gres. Jasna łazienka z dwoma oknami.

Mieszkanie jest ciche, zlokalizowane na ostatnim 5-piętrze, a wysokość pomieszczeń wewnątrz to 270cm. Drzwi wejściowe antywłamaniowe gerdy. W mieszkaniu wszystkie okna są dachowe przez co jest fantastycznie doświetlone.

W najbliższej okolicy znajdziemy dosłownie wszystko, m.in. Biedronkę, aptekę, pocztę, bankomat, weterynarza, przedszkole, szkołę podstawowe nr 4 i nr 5 i wiele więcej.

Należy również wspomnieć o komunikacji:
- przystanki autobusowe linii: 716, 717, N85
- przystanek kolejowy „SKM”, które dojeżdżają do dworca zachodniego w 14 minut.
- trasa A2 w odległości 4000m

Podsumowując... jeśli szukasz mieszkania usytuowanego w świetnej i spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia się, dobrze skomunikowanego, a warunkiem jest niska cena, to ta propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Marcin Połukord
788832045
m.polukord@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006