Mieszkania na sprzedaż, Wrocław Swojczyce ul. Jamesa Cooka

Wrocław , Swojczyce

ul. Jamesa Cooka

60.85 m2
490 000 PLN

Szczegóły

Typ
mieszkania
Sprzedaż/Wynajem
sprzedaż
Rok budowy
2019
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.85 m2
Cena za m2
8 053 PLN
Piętro
5
Numer oferty
822648

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż jasne i przestronne 60 metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnej inwestycji Olimpia Port (rok budowy 2019).

Nieruchomość :

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz garderoby. Przemyślany układ pozostawia właścicielowi szerokie pole w zakresie aranżacji mieszkania dla własnych potrzeb - wszystkie ściany są ścianami działowymi, które mogą zostać zmienione - rozmieszczenie okien i instalacji umożliwia pozostawienie salonu z aneksem kuchennym lub postawienie dodatkowej ściany i stworzenie osobnej kuchni z oknem oraz pokoju z oknem i balkonem. Również w zakresie sypialni, istnieje możliwość, przy niewielkim nakładzie, pozostawienia stanu stworzonego przez dewelopera tj. sypialni i osobnej garderoby lub powiększenia sypialni kosztem garderoby.

Wszystkie okna mieszkania skierowane są na dziedziniec oraz tereny zielone (zgodnie z miejscowym planem zabudowy - na terenie tym nie będą już powstawać nowe zabudowania). Położenie na najwyższej kondygnacji w otoczeniu drzew zapewnia prywatność oraz kontakt z naturą. Ogromnym atutem jest również narożne położenie salonu (z ekspozycją okien na wschód oraz północ) do którego przynależy słoneczny balkon z widokiem na zieleń.

Budynek :

Budynek w którym zlokalizowany jest lokal położony jest na skraju osiedla w otoczeniu terenów zielonych co zapewnia ciszę i spokój. Do wspólnego użytku mieszkańców budynku jest ogólnodostępna rowerownia, dodatkowo do mieszkania przynależy prywatne miejsce postojowe w garażu podziemny (dodatkowo płatne w cenie 25 tys. zł). Budynek jest bardzo kameralny, posiada 4 kondygnacje mieszkalne, po 4 mieszkania na każdej, co daje łącznie jedynie 16 mieszkań. Posiada również dużą windę, do której spokojnie można wjechać z wózkiem i bagażami, co jest szczególnie istotne dla osób z małymi dziećmi.

Osiedle :

Olimpia Port to nowoczesne „osiedle-miasto” położone nad brzegiem Odry. Można pokusić się o stwierdzenie, że osiedle jest niemal samowystarczalne - liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, piekarnia, gabinety lekarskiej, weterynarz, fryzjer, przedszkole i żłobek, a do tego rozległe tereny rekreacyjne, trasy biegowe i place zabaw. Nad bezpieczeństwem mieszkańców całodobowo czuwa ochrona, a cały teren osiedla jest monitorowany.
Dla mieszkańców przygotowano również (w cenie czynszu) prywatną siłownie oraz klub mieszkańca, w którym można wspólnie obejrzeć mecz, zagrać w bilard, spędzić czas z dziećmi i zintegrować się z sąsiadami.

A wszystko to jedynie 10 min autem od placu Grunwaldzkiego!

Serdecznie zapraszam na prezentacje :

Oliwia Walentynowicz
Tel. 784 000 981

* Zamieszczone w ofercie pliki stanowią wizualizacje ukazujące możliwości aranżacyjne mieszkania.

Udogodnienia

Miejsca parkingowe podziemne
Balkon/Taras

Lokalizacja

Sprzedaj Nieruchomość