Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Białołęka ul. Głębocka
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Białołęka

1 050 000 PLN
7 334 PLN/m2
ul. Głębocka
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 861805
Powierzchnia 143,16 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 2008
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Niebanalne mieszkanie typu penthouse z dużym tarasem oraz windą bezpośrednio do lokalu.  Sąsiedztwo Lasu Bródnowskiego oraz nieopodal powstającej stacji metra Kondratowicza.


Cechy mieszkania:

Usytuowane na ostatnim piętrze, wygodne, doświetlone, przestronne, wykończone z najwyższą starannością, niezwykle zadbane... to tylko niektóre z atutów tej wyjątkowej nieruchomości.


Powierzchnia mieszkania to 143,16 metrów, a na niej : salon z jadalnią i widną kuchnią z meblami w zabudowie, 3 pokoje,  otwarty gabinet, 2 łazienki, garderoba.

Powierzchnia dodatkowa to taras 56,98 metrów oraz komórka 2,55 m. W najwyższym punkcie mieszkanie ma 4,20 m. Ekspozycja okien na cztery strony świata.

 

Wykończenie: drewniane okna, marmurowe schody, drewniany parkiet egzotyczny, na ścianach trawertyn, grzejniki konwektorowe, na tarasie deska benkrai.

Do lokalu prowadzą dwa wejścia -  tradycyjne od strony klatki schodowej oraz z windy wprost do własnego holu. Funkcjonalny rozkład przestrzeni wyraźnie oddziela strefę dzienną od pozostałych pomieszczeń. Z holu schodami dostaniemy się do gabinetu oraz na taras. 


Osiedle:

Rok budowy 2008, skąpane w zieleni, zadbane, strzeżone, zamknięte.


Okolica:
W bezpośredniej okolicy jest wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, sklepy, placówki oświatowe: przedszkole, szkoła podstawowa bezpośrednio przy osiedlu, placówki medyczne, apteka, weterynarz, największy w Warszawie plac zabaw Park Magiczna.


Okolica doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy. Wyjazd na trasę Toruńską, jak również autobusy linii zwykłych i ekspresowych dowożą szybko do stacji metra.
Rekreacyjnie,  spacerem, w kilkanaście minut dostaniemy się do Lasu Bródnowskiego. Galerie handlowe, kino, restauracje w bezpośrednim sąsiedztwie, na ulicy Głębockiej. 

Stan prawny lokalu:
odrębna własność z Księgą Wieczystą

Miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 30 tyś zł.

Zapraszam do kontaktu, z prawdziwą przyjemnością zaprezentuję tę nieruchomość.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Aleksandra Zielińska
500 330 777
a.zielinska@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006