Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wawer ul. Przewodowa
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Wawer

480 000 PLN
6 667 PLN/m2
ul. Przewodowa
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 862655
Powierzchnia 72,00 m2
Liczba pokoi 3
Rok budowy 2007
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Jeśli poszukujesz wygodnego mieszkania dla rodziny w kameralnym budynku w zielonej okolicy-  zapraszam do zapoznania się z tą ofertą.

W SKRÓCIE:
Mieszkanie na pierwszym i ostatnim piętrze w budynku, w którym są 4 lokale. 72 m2 bardzo przestronnej powierzchni, dwa duże balkony, piwnica, strych, 2 miejsca postojowe na zamkniętym terenie, 1,5 km do stacji Warszawa Miedzeszyn.

MIESZKANIE:
Komfortowe, ciepłe, idealne dla rodziny. Strefa otwarta, dzienna to salon z jadalnią, kuchnią i przedpokojem - to prawie 50 m2. Na podłodze w pokojach drewno jesionowe, na podłodze w kuchni, przedpokoju i łazience terakota z ogrzewaniem podłogowym. Druga część mieszkania to dwie sypialnie - z obu wyjście na balkon. Sypialnie są od wschodniej strony świata, pokój dzienny wraz z przestronnym balkonem od strony zachodniej. Łazienka 5 m2 wyposażona w wannę. W przedpokoju pojemna szafa.

BUDYNEK: Zlokalizowany na zamkniętym kameralnym osiedlu -  3 budynki po 4 lokale. Rok budowy - 2007.
Lokatorzy osiedla tworzą małą wspólnotę, w tym roku ma zostać wykonany remont elewacji.
FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY: Własność z księgą wieczystą - lokal można kupić na kredyt.
Czynsz - 415 zł wraz z funduszem remontowym
Ogrzewanie gazowe z własnym piecem

OKOLICA: Wokół zabudowa jednorodzinna, widok z okien sypialni na bujną zieleń,  nieopodal Biedronka i mniejsze sklepy.

KOMUNIKACJA: Do stacji kolei Warszawa Miedzeszyn zaledwie kilka minut samochodem, autobusem dojazd zajmuje około 15 min. Przystanek autobusowy zlokalizowany bardzo blisko osiedla.
Od 2017 roku trwają prace nad budową Południowej Obwodnicy Warszawy-w przyszłości bardzo udogodni to komunikację Wawra z resztą dzielnic.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Zapraszam również na Dzień Otwarty w sobotę 24 sierpnia w godz. 12:00 - 15:00

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Mateusz Radecki
784 396 006
m.radecki@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006