Domy na sprzedaż, Warszawa Bielany ul. Swarzewska
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Bielany

2 295 000 PLN
7 740 PLN/m2
ul. Swarzewska
domy na sprzedaż Nr oferty: 931483
Powierzchnia 296,50 m2
Liczba pokoi 10
Rok budowy 1938
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Kamienica z sześcioma niezależnymi mieszkaniami. Metro Stare Bielany.

Jeżeli szukasz nieruchomości, która da Ci wysoki dochód pasywny mam coś dla Ciebie.
Klimatyczna kamienica na Starych Bielanach z 6 niezależnymi mieszkaniami już teraz daje ponad 5% zwrotu z inwestycji. W przyziemiu można wydzielić jeszcze jedno mieszkanie. Po optymalizacji nieruchomość pozwoli uzyskać minimum 7 %. 
Bliskość Metra Słodowiec (ok 350 m) i spokojna okolica z niską zabudową sprawia, że możesz być spokojny o zainteresowanie potencjalnych najemców.
A może chciałbyś pracować w otoczeniu zieleni, beż zgiełku miasta i tłumów korpo ? W kamienicy dosyć łatwo możesz wydzielić 15 gabinetów przeznaczonych na Twoją działalność. Bez wszechogarniającego betonu... za to z własnym ogrodem..
Twoi Klienci docenią lokalizację pomiędzy stacjami metra Stare Bielany i Słodowiec - 5 minut spacerem.
Kolejna opcja to cztery duże mieszkania w miejscu z klimatem lub ... jak zobaczysz miejsce to na pewno coś jeszcze przyjdzie Ci do głowy ;)
Kamienica po remoncie . Powierzchnia użytkowa 296,5 m.
Masz parę pytań .... świetnie - zadzwoń odpowiem.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Jacek Machnik
784 395 077
j.machnik@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006