Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Praga-Południe ul. Gen. Leopolda Okulickiego
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Praga-Południe

475 000 PLN
7 331 PLN/m2
ul. Gen. Leopolda Okulickiego
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 959157
Powierzchnia 64,79 m2
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1994
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:

Jeśli poszukujesz przyjemnego miejsca do życia - zapoznaj się z ofertą mieszkania na warszawskiej Pradze - Południe.

W SKRÓCIE :
Gocław, ul. Okulickiego - dużo zieleni, cisza a w pobliżu pełna miejska infrastruktura.
Mieszkanie - rozkładowe, jasne i przytulne, trzypokojowe na 3 piętrze budynku z lat 90-tych, bez windy
Świetna oferta dla rodziny, korzystna dla inwestora.

MIESZKANIE:
składa się z:

- przestronnego, jasnego salonu (22 m2) z wyjściem na balkon ( 6 m2);
- oddzielnej, widnej, urządzonej i wyposażonej kuchni ( 8 m2)
- połączonej z kuchnią jadalni z oknem (11 m2)
- sypialni (12 m2)
- przedpokoju
- funkcjonalnej łazienki z wanną
- wc

Lokal z oryginalnym wykończeniem sprzed lat. W 2011 została wyremontowana kuchnia. Zabudowana pod wymiar, nowa podłoga, szafki, blaty, lodówka w zabudowie, pływa gazowa, piekarnik elektryczny. Reszta mieszkania wymaga nowej aranżacji.
Okna nowe PCV, w jadalni na podłodze drzewo egzotyczne. Ogromny atut tego mieszkania to widok z okien, szczególnie balkon daje poczucie dużej przestrzeni i intymności - kolejne budynki są w dalekiej odległości.
BUDYNEK:
Niski, zadbany, po remontach i pracach renowacyjnych. Otoczenie budynku jest czyste, estetyczne i zielone. W okolicy jest bezpiecznie.
Mieszkanie posiada komórkę lokatorską jako pomieszczenie przynależne o powierzchni 3,80 m2

Nieruchomość w spokojnej okolicy, obok Kanału Gocławskiego, blisko jeziora Balaton. Wokół tereny i ośrodki rekreacyjne, basen, kręgielnia, skwery, ścieżki rowerowe. Liczne sklepy, pobliskie galerie handlowe, miejsca usługowe, placówki edukacyjne, punkty medyczne i ochrony zdrowia oraz urzędy.
KOMUNIKACJA:
Miejsce bardzo dobrze skomunikowane: nieopodal przystanki, z których odjeżdżają liczne linie autobusowe - dojazd do centrum około 20 min. Most Siekierkowski pozwala na sprawną komunikację z każdą częścią stolicy a bliskość Trasy Siekierkowskiej umożliwia łatwy wyjazd z miasta.

OPŁATY I STAN PRAWNY:
Czynsz wraz z funduszem remontowym dla dwóch osób - 760 zł
Forma własności - odrębna własność z KW - można zakupić na kredyt, grunty w użytkowaniu wieczystym w trakcie przekształcania.

Serdecznie zapraszam do umówienia się na prezentację.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Mateusz Radecki
784 396 006
m.radecki@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006