Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Praga-Południe ul. Majdańska
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Warszawa Praga-Południe

909 000 PLN
7 439 PLN/m2
ul. Majdańska
mieszkania na sprzedaż Nr oferty: 985869
Powierzchnia 122,20 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 2000
Dane Nieruchomości

Opis nieruchomości:


Bardzo przestronny, jasny, apartament, zlokalizowany w zacisznej okolicy Ronda Wiatraczna.

122 M KW., SALON Z KUCHNIĄ I JADALNIĄ, 2-3 SYPIALNIE, 2 ŁAZIENKI, DUŻA GARDEROBA, MIEJSCE POSTOJOWE.
Bardzo atrakcyjna nieruchomość, usytuowana na drugim piętrze w inwestycji premium z 2000r., przy ul. Majdańskiej. Wszystkie mieszkania - powyżej 100 m kw. ,budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe odnowione w 2018r.,z dwiema windami, recepcją i ochroną.

Samo mieszkanie odznacza się niebanalnym wystrojem, a użycie najwyższej klasy materiałów zadowoli najbardziej wymagające osoby. Wizytówką jest piękny hol z tapicerowaną ścianą, stąd wejście do komfortowej strefy dziennej (ponad 50 m kw.) - salonu z jadalnią i widną, w pełni wyposażoną kuchnią.
Dalszy układ pomieszczeń - hol prowadzi do bardziej prywatnej części mieszkania - sypialni, łazienek i garderoby. Dużo powierzchni do przechowywania. Do wszystkich pomieszczeń prowadzą oddzielne drzwi z holu. Wysokość pomieszczeń - 2,70m.
Mieszkanie ma duże możliwości aranżacji - na tej przestrzeni można wyodrębnić jeszcze 2 pokoje.
Aktualna jadalnia, usytuowana bliżej strefy dziennej doskonale spełni również funkcję gabinetu lub pokoju do pracy. Kuchnia dzięki klasycznej formie doskonale komponuje się z salonem. W pokojach na podłodze wytrzymałe drewno egzotyczne - jatoba, w łazienkach terakota.

Dostęp do wszelkich udogodnień: telefon, internet i TV kablowa, w salonie kino domowe.
Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie 30 tys. pln), z którego wjedziemy windą bezpośrednio na drugie piętro.
Wszystkie media miejskie. Miesięczny czynsz ok. 1500 pln przy pięciu osobach (w tym fundusz remontowy, wszystkie zaliczki i wszelkie pozostałe koszty). Status prawny - spółdzielcze własnościowe z KW.

Okolica niewątpliwie dla ludzi ceniących spokojną lokalizację ze wszelkimi udogodnieniami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W pobliżu centrum handlowe Promenada, nowy Uniwersam Grochów. Ekologiczne zakupy można zrobić na pobliskim świetnym bazarze Szembeka i pobliskich sklepach, a liczne punkty usługowe ułatwią codzienne funkcjonowanie. Komunikację zapewniają przystanki autobusów dziennych i nocnych oraz tramwaje.
Dużo zieleni, tuż obok duży skwer z boiskiem i placem zabaw, naturalne tereny rekreacyjne.
Tutaj z pewnością dobrze się mieszka.

Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.

Lokalizacja:

 

Dane kontaktowe


Anna Urbaniak
507922789
a.urbaniak@place4you.pl

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006