Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Mateusz Radecki

Dyrektor Zespołu Sprzedażowego
784 396 006
m.radecki@place4you.pl
Ze sprzedażą związany od 18 roku życia. Przez 4 lata związany z branżą finansową, co dało mu dobrą podstawę do startu w nieruchomościach. W branży wystartował w 2016 roku. Od tego czasu z sukcesem odpowiadał za sprzedaż oraz organizację sprzedaży 4-rech inwestycji deweloperskich, z który 3 prowadził od początku do końca. Mimo obowiązków Dyrektora Zespołu Sprzedażowego w 2019 roku ustalił swój nowy rekord sprzedając 26 nieruchomości w ciągu 1 kwartału. Większość klientów ceni w nim dużą inicjatywę, dobrą komunikację i szybkość w podejmowaniu rozwiązań niełatwych sytuacji. Jego celem jest rozwój marki Place4You do pozycji lidera sprzedaży i wynajmu w Warszawie.

Skontaktuj się ze mną


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006