Odział Warszawa - Brokerzy nieruchomości – Warszawa: Bemowo, Bielany, Mokotów | Place 4 You

Brokerzy nieruchomości -

Profesjonalni brokerzy nieruchomości podstawą udanych transakcji!

Nasz zespół to doradcy zaangażowani w cele naszych klientów, wykazujący dużą inicjatywę, a także wspierający siebie nawzajem. Żaden z nich nie pracuje jednocześnie nad dziesiątkami ofert – skupiając się na doprowadzeniu do sprzedaży tych, którymi się w danym momencie opiekują.Jesteśmy niezwykle skuteczni! Poniżej znajdziesz kontakty do każdego pracownika wchodzącego w skład naszego zespołu.

Istotne cechy brokera idealnego

Każdy broker nieruchomości pracujący dla naszej agencji posiada niezbędną wiedzę w obszarze prawa budowlanego, co pozwala m.in. trafnie oceniać cechy sprzedawanych bądź kupowanych budynków oraz lokali. Co więcej, wszyscy brokerzy wiedzą, jakich kontrahentów unikać oraz jak wystrzegać się błędów transakcyjnych w obrębie umów, a także cen. Dodatkowo agenci współpracujący z naszym biurem nieruchomości posiadają tzw. kompetencje miękkie, które pozwalają na skuteczne przeprowadzenie wszystkich etapów pośrednictwa. To przede wszystkim sztuka negocjacji, prawidłowa ocena zainteresowania kupnem bądź sprzedażą, a także umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby współpracującego z nimi klienta.

Doświadczeni oraz skuteczni brokerzy nieruchomości

Kompleksowość, profesjonalizm oraz szybkość – to cechy, które bez wątpienia wyróżniają nasze biuro nieruchomości. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób sprzedać mieszkanie lub też stresują Cię wszelkie zawiłości prawne z tym związane, to powinieneś skorzystać z naszych usług! Ponadto jako broker nieruchomości pośredniczymy również w kupnie lub wynajmie lokalu/biura/domu dla indywidualnego klienta czy też firmy. Zapraszamy do naszego biura znajdującego się w Warszawie oraz do kontaktu telefonicznego czy emailowego! Działamy na obszarze warszawskiej Pragi, a także po drugiej stronie Wisły – m.in. w dzielnicy Bemowo.