Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Łukasz Sarosiek

Menadżer ds. Wsparcia Sprzedaży
784 398 364
l.sarosiek@place4you.pl
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku informatyka i ekonometria. Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w branży marketingu i sprzedaży oraz budowaniu zespołów sprawia, że w każdej trudnej sytuacji potrafi znaleźć rozwiązanie, a słowo „problem” wymienił w swoim słowniku na „wyzwanie”. Charakteryzuje się optymizmem. Zdolności analityczne oraz otwartość i empatia sprawiają, że powierzone mu zadania, realizuje z wielką dokładnością i zaangażowaniem, co przekłada się na efektywną i przyjemną współpracę z partnerami biznesowymi. Dużą wagę przywiązuje do nieustannego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji, a w relacjach z klientem stawia na szczerość i jasność sytuacji. Prywatnie miłośnik motoryzacji, podróży, wyścigów motocyklowych, snowboardu oraz zdrowego stylu życia. Jego motto to: „W życiu albo ma się wyniki albo wymówki”.

Skontaktuj się ze mną


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006