Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Barbara Trojanowska

Broker Nieruchomości, numer licencji 16154
784 392 848
b.trojanowska@place4you.pl
Licencjonowany pośrednik nieruchomości z 18 letnim doświadczeniem i co najważniejsze – nadal pracuje w zawodzie z zamiłowania. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego oraz obsłudze finalizacji transakcji. Z wykształcenia ekonomistka – ze specjalnością gospodarowanie nieruchomościami. Jest również Home stagerką, dekoratorką i stylistką wnętrz. Prywatnie joginka, miłośniczka aranżacji wnętrz i ajurwedy. Numer licencji 16154.

Referencje:


  • PLACE4YOU to place4me!!! Innymi słowy chciałabym napisać, że jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym biurem nieruchomości reprezentowanym przez panie: Amandę Postolską i Barbarę Trojanowską. Wykazało się ono dużym zaangażowaniem: - w prezentację mieszkania, którym byłam zainteresowana; - w udzieleniu odpowiedzi na całe mnóstwo – niekiedy bardzo drobiazgowych – pytań; - zorganizowanie wszystkich elementów ostatecznej transakcji kupna-sprzedaży. Pomimo faktu, iż pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, jest codziennością dla tych pań, były one pełne zrozumienia, że ja dokonuję decyzji wiążącej na wiele lat. Dało mi to poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Polecam!!!
    Ola Januchowska-Pikuła

Skontaktuj się ze mną


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006