Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Dariusz Lipertowski

Broker Nieruchomości, numer licencji 23610
783 000 123
d.lipertowski@place4you.pl
Rzetelny, solidny i bardzo profesjonalny doradca z bogatym doświadczeniem zarówno w transakcjach na rynku pierwotnym jak i na rynku wtórnym. Oferty, które kieruje do klientów są z chirurgiczną precyzją dopasowane do zgłaszanych potrzeb. Skończył studia wyższe w Warszawie z dziedziny turystki i hotelarstwa. Prywatnie – człowiek orkiestra. Pasjonuje się akwarystyką słodkowodną i aquascapingiem. Od wielu lat realizuje się jako zawodowy fotograf oraz wytrawny podróżnik a preferowanym kierunkiem wypraw niezmiennie pozostaje Azja Południowowschodnia

Referencje:


 • Dziękujemy Panu Dariuszowi Lipertowskiemu za błyskawiczną i korzystną sprzedaż naszego mieszkania. W swojej pracy Pan Darek cechuje się ogromną rzetelnością, szybkością działania i znakomitym kontaktem z klientem – zarówno sprzedającym jak i kupującym. Gorąco polecam współpracę z Panem Darkiem. Można mieć do niego pełne zaufajnie. W każdym momencie, mieliśmy jego pełne wsparcie. Był z nami do samego końca, tj. do przekazania mieszkania kupującemu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za nieoceniona pomoc i życzymy powodzenia w dalszej pracy, a wszystkim potencjalnym klientom życzymy właśnie takiego kompetentnego Prowadzącego.
  Andżelika i Marcin Kruszewscy
 • Pan Dariusz bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy, od początku do samego końca jest obecny przy wszystkich czynnościach związanych z zakupem nieruchomości, pamięta o wszystkich niezbędnych formalnościach i służy radą. Ponadto co bardzo ważne w mojej opinii ma uczciwe podejście do sprzedaży, nie usiłuje sprzedać usługi za wszelką cenę, stosując tanie chwyty marketingowe (w przeciwieństwie do niektórych innych osób pracujących w tej branży).
  I. Tutak
 • Pan Dariusz urzekł nas przede wszystkim szczerością i przejrzystością w kontekście przedstawianej oferty, co niestety wiemy po obejrzeniu wielu mieszkań nie jest wcale oczywistością. Ponadto Pan Dariusz okazał się być rewelacyjnym łącznikiem, co pozwoliło nam nawiązać bardzo przyjemny kanał komunikacji z sprzedającymi i przeprowadzić cały proces w sposób stosunkowo łatwy i wręcz przyjacielski. Nie zastanawiałbym się nawet przez chwilę, gdybym szukał brokera nieruchomości. Kupowanie i sprzedawanie nie musi być dramatycznie trudne, może być wręcz przeciwnie.
  R. K.
 • Jeśli chodzi o kontakt i współpracę z Panem Dariuszem mam bardzo dobre wspomnienia... przede wszystkim profesjonalna obsługa... od początku wszystkie warunki i okoliczności współpracy były jasno i precyzyjnie określone... dzięki temu podczas całego kontaktu nie było żadnych zaskoczeń, niespodzianek czy nieporozumień... mieszkanie którego sprzedażą zajmował się konkretnie pan Dariusz Lipertowski było dobrze prezentowane, dzięki wszystkim dostępnym, nowoczesnym, profesjonalnym instrumentom... bardzo dobrze zostały także zorganizowane kontakty z nowymi właścicielami mojego mieszkania jak również samo podpisanie umowy wstępnej i notarialnej a także ostateczne przekazanie lokalu
  Jan Szul
 • Współpraca z panem Dariuszem była prawdziwą przyjemnością. Nie tylko wykazał się on profesjonalizmem i rzetelnością przy sprzedaży naszego mieszkania, ale także niezwykłą skutecznością i zaangażowaniem. Te cechy wyróżniają go na tle innych i dają poczucie, że sprawa jest we właściwych rękach. Pan Dariusz służył dobrą radą i profesjonalną wiedzą a do tego ujął nas swoją charyzmą i zaangażowaniem. To wszystko sprawiło ze pan Dariusz ma nasze zaufanie i możemy go polecić każdemu, kto szuka kogoś więcej niż "po prostu" agenta nieruchomości.
  Dziękujemy!
 • Chciałbym bardzo polecić pana Dariusza Lipertowskiego, który jest dla mnie super agentem od samego początku przy zakupie mieszkania dał się poznać jako sumienny uczciwy kompetentny i bardzo dobrze zorganizowany. Dla mnie jest najlepszym agentem nieruchomości jakiego spotkałem w swoim 56-letnim życiu .
  M.Z.
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Darkiem Lipertowskim. Okazał się kompetentnym, fachowym , rzetelnym i profesjonalnie przygotowanym a przede wszystkim cierpliwym i życzliwym agentem, dzięki któremu szybko i bez żadnych komplikacji kupiliśmy mieszkanie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Darkowi za owocną współpracę.
  Dorota i Adam Zalewscy.
 • Do Przyszłych Klientów Pana Dariusza Lipertowskiego Informujemy, że mieliśmy okazję i przyjemność współpracować z Panem Dariuszem w ramach poszukiwania przez nas mieszkania. Pan Dariusz w naszej opinii jest niezwykle profesjonalnym doradcą. Intensywnie słuchającym potrzeb swoich klientów, bardzo zaangażowanym w swoją pracę a przy tym nie natarczywym czy nachalnym, o co niestety bardzo łatwo w pracy sprzedawcy, doradcy, pośrednika. Znalezienie tego złotego środka jest wyjątkowo trudne a Panu Darkowi się to udało. Pan Dariusz poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy, wykazał się dużą cierpliwością w kontaktach z Developerami, z którymi też zresztą jak dało się zauważyć ma bardzo dobre kontakty - co szczególnie może ułatwić życie przyszłym klientom. Panu Dariuszowi życzymy jak najwięcej sprzedanych, szczęśliwych mieszkań a wszystkim Państwu zadowolenia z Jego usług i pomocy i w konsekwencji znalezienia domu marzeń:)
  Violetta i Piotr Kajczuk
 • Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc, której udzielił mi Pan podczas poszukiwania mieszkania. Od początku naszej współpracy był Pan dobrym doradcą, który odpowiadał konkretnie na zadawane przeze mnie pytania. Wykazał się Pan profesjonalizmem, dotyczy to zarówno sposobu zaprezentowania oferty, dotrzymywania terminów oraz bieżących informacji nt. postępu spraw. Dziękuję również za Pana życzliwość i bardzo przyjacielskie podejście do współpracy. Z przyjemnością zarekomenduję Pana znajomym w przypadku, jak będę poszukiwali mieszkań dla siebie. Kto wie, być może i ja kiedyś znów zwrócę się do Pana o pomoc, jeśli moja obecna inwestycja nieruchomościowa okaże się już niewystarczająca pod kątem metrażu.
  Katarzyna Socha
 • Dariusz is an excellent real estate agent. Great listener and communicator. Sends offers that matched non-trivial requirements and finds bargain opportunities even before they hit market. Focus on client satisfaction with amazing dedication.
  Jacek Migdał
 • Współpraca z Panem Dariuszem Lipertowskim od samego początku układała się zgodnie z moim oczekiwaniami. Na spotkania zawsze był bardzo dobrze przygotowany, potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie. Jednocześnie pełen taktu i zrozumienia dla moich potrzeb i możliwości. Odpowiedzialnie rekomenduję współpracę z Panem Darkiem w zakresie pośredniczenia handlu nieruchomościami.
  Marcin Dąbrowski
 • Z Panem Dariuszem Lipertowskim miałam okazję współpracować przy okazji poszukiwania mieszkania. Już przy pierwszym kontakcie okazało się, że Pan Dariusz jest osobą komunikatywną, otwartą, o wysokiej kulturze osobistej. Jako doradca wykazał się znajomością rynku nieruchomości, aktywnie słuchał naszych potrzeb, przedstawiał oferty dopasowane do naszych oczekiwań. Podczas spotkań profesjonalnie prowadził dialog pomiędzy nami a sprzedawcą, poświęcał wystarczającą ilość czasu abyśmy mogli spokojnie obejrzeć daną nieruchomość. Współpraca z Panem Dariuszem okazała się bardzo owocna, w krótkim czasie udało nam się znaleźć dom, w którym wkrótce z mężem zamieszkamy. Z całą pewnością mogę polecić Pana Dariusza wszystkim, którzy poszukują fachowego doradztwa przy zakupie nieruchomości.
  Agnieszka Śniatowska-Kołodziejczyk
 • Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Pana Dariusza Lipertowskiego. Podstawą kontaktów z Panem Dariuszem jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Pan Dariusz z ogromną determinacją, wyprzedzając oczekiwania klienta stara się uwrażliwić na problemy, pomóc oraz rozwiązać wszelkie kwestie związane zarówno z kupnem jak i ze sprzedażą nieruchomości z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Pana Dariusza cechuje wysoka kultura osobista, przemiły i sympatyczny kontakt, co gwarantuje należyty poziom obsługi klienta. Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez Pana Dariusza Lipertowskiego, szczególnie tym , którzy poszukują solidnego Partnera przy zakupie bądź sprzedaży nieruchomości.
  Beata Łukasik
 • Chciałam polecić Pana Dariusza Lipertowskiego. Miałam okazję spotkać się osobiście oraz prowadzić konwersację mailową i telefoniczną w sprawie poszukiwań mieszkania w Warszawie. Rzetelność, wysoka kultura osobista, słowność Pana Dariusza oceniam jako bardzo istotny czynnik dobrej współpracy. Przedstawiane nieruchomości spełniały nasze wymagania, mieściły się w przedziale cenowym, który nas interesował. Pan Dariusz profesjonalnie podtrzymywał kontakt i podsyłał kolejne oferty. Polecałam Pana Dariusza znajomym i sama też chętnie skorzystam kolejny raz z jego usług jeśli będę zainteresowana kupnem/sprzedażą nieruchomości.
  Karolina Cao-Przybylska
 • W 2015 roku, poszukując w Warszawie pierwszego mieszkania na własność uzyskałem pomoc Pana Dariusza Lipertowskiego. Z przyjemnością stwierdzam, że zdanie się na jego wsparcie było bardzo dobrą decyzją. Kultura osobista, kreatywność i profesjonalizm Pana Lipertowskiego pomogły mi zapoznać się z bogatą, acz nierzadko trudną ofertą warszawskiego rynku mieszkaniowego. Pan Dariusz szybko zrozumiał moje potrzeby i był w stanie przedstawić ciekawą, indywidualnie skrojoną ofertę w atrakcyjnych lokalizacjach. Było to tym przydatniejsze, że w owym okresie przebywałem głównie za granicami kraju - a więc kontakt z panem Dariuszem był siłą rzeczy ograniczony. Tym bardziej cenię więc jego elastyczność i chęć pomocy poza typowymi godzinami pracy. Szczerze polecam współprace z Dariuszem Lipertowskim, jego wyczucie rynku i zdolność do nawiązania pozytywnej relacji z klientem.
  Aleksander S.
 • Miałam okazję współpracować z Panem Dariuszem przy zakupie mieszkania. Pan Dariusz jest bardzo sympatyczny, łatwo nawiązuje kontakty i jest bardzo pomocny. Jeżeli będę potrzebowała jeszcze kiedyś pośrednika w obrocie nieruchomościami na pewno się z nim skontaktuję.
  Anna Czarcińska
 • Z Panem Dariuszem Lipertowskim miałem przyjemność spotkać się w 2016r. Okazał się niezwykle pomocny w kwestii znalezienia i wyboru mieszkania. W swojej pracy cechuje się szybkością działania, znakomitym kontaktem z klientem. W krótkim czasie dostałem mnogość ofert z rynku nieruchomości dopasowanych do moich preferencji. Wśród ofert nadesłanych przez Pana Dariusza oczywiście znalazła się oferta sprzedaży nieruchomości odpowiadająca moim potrzebom, która finalnie została zakupiona.
  Maciej Sobecki
 • Thanks to highly positive experience in finalization of my 1 sale and purchase transaction - I would have no hesitation in recommending Dariusz to anybody, either on a real estate or bank loans related deals. He is extremely objective, intelligent and driven. He has excellent knowledge of Polish real estate industry.
  Zadowolony Klient
 • Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za niezwykle profesjonalną obsługę. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo szybko i z przyjemną ceną dla mnie :) Niezwykle sprawnie udało się wszystkie biurokratyczne poczynania załatwić. Bardzo dziękuję
  Andrzej Folga (zadowolony klient)
 • Potwierdzam niniejszym, iż Pan Dariusz Lipertowski, to wiarygodny i rzetelny doradca ds. nieruchomości. Współpraca przy sprzedaży mieszkania przebiegała fachowo, na wysokim poziomie, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta. Szczerze polecam Pana Dariusza Lipertowskiego, jako kompetentnego specjalistę z zakresu działań na polu nieruchomości.
  Jadwiga Siwek
 • Polecamy usługi pośrednictwa zakupu nieruchomości świadczone przez Pana Dariusza Lipertowskiego. Cały proces zakupu mieszkania na rynku wtórnym przebiegł wzorcowo. Pan Dariusz odpowiadał na nasze wszelkie pytania i wątpliwości i co ważne robił to zawsze terminowo i wyczerpująco. Dodatkowo, polecony przez pana Dariusza Notariusz oraz doradca finansowy również stanęli na wysokości zadania, co tym bardziej dobrze świadczy na jego korzyść. Z czystym sumieniem podpisujemy się pod rekomendacją współpracy z Panem Dariuszem Lipertowskim.
  Alicja i Konrad Kowalscy
 • Polecamy Pana Dariusza Lipertowskiego jako znakomitego pośrednika nieruchomości. Właśnie sprzedaliśmy dzięki niemu mieszkanie. Jego spokój, rzeczowość i życzliwość spowodowały, że nie był to tylko, dla nas, akt biznesowy, lecz również ciekawe doświadczenie życiowe.
  Szczerze polecamy Judyta i Grzegorz
 • Pan Dariusz Lipertowski - to pełen profesjonalizm i unikatowe i indywidualne podejście do klienta . Pan Dariusz to osoba pełna zaangażowania , dynamiczna a przede wszystkim profesjonalny , czyli skuteczny i dyplomatyczny mediator w kontakcie z klientami czyli nami. Zawsze wykazywał cierpliwość , wyrozumiałość i żelazną dyscyplinę , co w naszym przypadku zaowocowało pomyślnym sfinalizowaniem transakcji kupna domu w Warszawie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pana Dariusza oraz jego osobistego uroku i kultury . Pan Dariusz Lipertowski stanowi swoją postawą zawodową doskonałą wizytówkę biura Place 4 you w kontaktach z każdym klientem. Zdecydowanie polecamy usługi świadczone przez Pana Dariusza jako rzetelnego i kompetentnego pośrednika nieruchomości . Bardzo dziękujemy za nieocenioną pomoc i życzymy powodzenia w dalszej pracy , a wszystkim potencjalnym klientom biura życzymy właśnie takiego kompetentnego Prowadzącego
  Elżbieta i Mounir Issa
 • Profesjonalizm, elastyczność i skuteczność a także dbanie o interes klienta to cechy, które sprawiają, że zdecydowanie polecamy Pana Dariusza Lipertowskiego wszystkim poszukującym bądź sprzedającym nieruchomości. Dzięki Panu Lipertowskiemu udało nam się zrealizować marzenie, które wydawało się mało realne i kupić a także wyremontować 3 pokojowe mieszkanie. Pan Dariusz bardzo szybko sprzedał nasze mieszkanie dbając jednocześnie o to, byśmy przez czas remontu kupionego lokalu mogli wciąż mieszkać w dotychczasowym.
  Aneta i Grzegorz Chylińscy
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Dariusza, pełen profesjonalizm i miła obsługa, broker godny polecenia !!!
  Jarosław Przybylski
 • It has been a real pleasure to work with real estate broker Dariusz Lipertowski, who helped me buy a new apartment. He is a very professional, skillful and highly attentive broker. He returned all of my phone calls and emails in a timely manner and was able to answer any questions I had. He is highly personable with an engaging personality. He is very knowledgeable about the real estate market, a great communicator, very patient, and listens to everything a client has to say. The client’s needs are his priority and he is able to adapt to those needs. He was very responsive when I had issues or questions. I am very satisfied with his integrity, communication skills, and knowledge of the market. During the whole process of buying he stayed in constant contact with me and kept me well informed. Mr. Lipertowski has a great amount of knowledge of all of the neighborhoods and sections of Warsaw, helping me to narrow down my options to find the perfect apartment for my needs. I enjoyed his enthusiasm and positive attitude when showing me homes. I highly recommend Mr. Lipertowski as broker to anybody who is seeking a new place to live or any property for investment
  Małgorzata Gojko
 • Kilka miesięcy temu kupiliśmy z żoną mieszkanie za pośrednictwem pana Dariusza. Szukaliśmy samodzielnie mieszkania przez kilka miesięcy aż w końcu znaleźliśmy ogłoszenie z biura nieruchomości. Umówiliśmy się na spotkanie i pan Dariusz od samego początku wzbudzał nasze zaufanie swoim profesjonalnym podejściem. Oferta była dobrze udokumentowana (opis i zdjęcia) a samo mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dla nas lokalizacji. Na wszystkie pytania otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Widać było zaangażowanie zarówno podczas prezentacji mieszkania jak i już po podpisaniu umowy przedwstępnej (a nawet przy przekazaniu mieszkania po podpisaniu aktu notarialnego). Polecony przez pana Dariusza doradca kredytowy również w znaczący sposób uprościł formalności związane z uzyskaniem kredytu, nie musieliśmy tracić czasu na spotkania w poszczególnych bankach, wszystkie dokumenty wypełnialiśmy w spokojnej atmosferze w domu. Uważam że pan Dariusz w pełni zapracował na swoją prowizję od sprzedaży i oszczędził nam nerwów związanych z kupnem mieszkania.
  Tadeusz i Maria
 • Pan Dariusz jest solidnym i kompetentnym doradcą. Ma dobre wyczucie rynku. Można liczyć na rzetelne poprowadzenie przez proces transakcji.
  Agnieszka B
 • Pan Dariusz poprowadził zakup mieszkania. Udzielał wszystkich informacji o mieszkaniu oraz odpowiadał na wszystkie pytania. Dołożył wszelkich starań, abyśmy na każdym kroku byli poinformowani o kolejnych etapach zakupu, aż do momentu podpisania umowy zakupu. Ponadto doradził nam w sprawach administracyjnych już po finalizacji umowy.
  Magda i Mateusz Skawińscy
 • Jako Klientka Pana Dariusza Lipertowskiego, chciałabym wyrazić podziękowania za wzorową i sprawną obsługę transakcji zakupu mojego mieszkania. Pan Dariusz jest osobą profesjonalną, kompetentną i z zaangażowaniem wykonywał swoją pracę. Zawsze był dyspozycyjny i posiadał pełną wiedzę na temat nieruchomości, w której sprzedaży pośredniczył. Jest godny zaufania i polecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję,
  Agnieszka Jakubik
 • Z Panem Dariuszem mieliśmy przyjemność współpracować przy sprzedaży naszego mieszkania. Mieszkanie było dość duże, co na pewno nie ułatwiało pracy Panu Dariuszowi, gdyż są to mniej płynne aktywa i trzeba wykazać się dużą starannością, aby w odpowiednim czasie i oczekiwanej przez sprzedających cenie sprzedać taką nieruchomość. Pan Dariusz od początku wykazał się dużym profesjonalizmem zarówno w znajomości lokalnego rynku jak i przyjętej wspólnie strategii sprzedaży mieszkania. Przez cały okres sprzedaży mieszkanie było w odpowiedni sposób promowane i eksponowane, co jednak nie jest standardem na tym rynku w porównaniu do innych pośredników nieruchomości działających w Warszawie, co sami niestety mieliśmy okazję sprawdzić w praktyce. Gdy pojawili się zainteresowani klienci, Pan Dariusz potrafił tak przeprowadzić negocjacje, aby wszystkie nasze wymagania (także poza cenowe) związane ze sprzedażą zostały spełnione. Dlatego mieliśmy pewność, że w pełni reprezentuję naszą stronę, a nie jest jego nadrzędnym celem jak najszybsza sprzedaż nieruchomości. Po zawartej transakcji również pilotował cały proces pod względem formalnym jak i fizycznym przekazania mieszkania kupującym. Podsumowując jeśli komuś zależy na jakości o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze przy sprzedaży nieruchomości premium to z czystym sumieniem możemy polecić Pana Dariusza.
  Ł.B. Dąbrowscy
 • Szybko, sprawnie i przyjemnie. Pan Darek to doświadczony i bardzo dobry agent sprzedaży nieruchomości. Dzięki Panu Darkowi moja udręka sprzedaży mieszkania zamieniła się w czystą przyjemność. Profesjonalne przygotowanie oferty, weryfikacja i przygotowanie dokumentów, wyjaśniania wszelkich wątpliwości na każdym etapie sprzedaży, pilnowanie terminów i dokumentacji, pełna przejrzystość działania, a to wszystko w bardzo miłej atmosferze. Wspaniałe podejście do klienta. Czułam, że moje oczekiwania zostały zrozumiane i uszanowane, dlatego wiedziałam, że o nic nie muszę się martwić. A przede wszystkim Pan Darek wykazywał się na każdym kroku ogromną wrażliwością i wyrozumiałością, co było dla mnie niezwykle ważne, ze względu na wyjątkowy stan w jakim się znajdowałam.
  Agnieszka Bianchi
 • Człowiek od spraw trudnych a dla innych pośredników nieruchomości wręcz niemożliwych! SKUTECZNY !! Wzorowy kontakt ! Wysoka kultura osobista ! POLECAM !!!
  Urszula Skutela
 • Z przyjemnością rekomenduję Pana Dariusza Lipertowskiego, który w sposób szybki i profesjonalny zajął się sprzedażą mojego mieszkania. Jego zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczność i otwartość w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane obecnie standardy. Gorąco polecam współprace z Panem Darkiem, ja miałem do niego pełne zaufanie. W bardzo profesjonalny sposób Pan Darek wspiera i reprezentuje sprzedającego we wszystkich możliwych sprawach związanych z wyceną, promocją, sprzedażą i finalizacją. Cóż mogę powiedzieć więcej - jak w słynnym cytacie „gorąco polecam”.
  Artur Ołtarzewski
 • Sprzedaż mieszkania we współpracy z panem Dariuszem Lipertowskim to komfort psychiczny, zwłaszcza dla osób, którym brakuje czasu. W sposób kompetentny i rzeczowy pan Dariusz podpowiada kolejne kroki, udziela wszelkich informacji, z najwyższym profesjonalizmem organizuje i koordynuje poszczególne etapy procesu sprzedaży, począwszy od wyceny nieruchomości przez prezentacje, gromadzenie niezbędnych zaświadczeń i dokumentów, aż po sfinalizowanie transakcji i podpisanie notarialnego aktu sprzedaży. Zawsze można liczyć na jego wyjaśnienia i pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości i w rezultacie wszelkie formalności okazują się proste. Pan Dariusz jest bardzo sprawny i szybki, zaangażowany w swoją pracę, niezawodny i rzetelny. Ponadto jest życzliwym, pogodnym i sympatycznym człowiekiem, co bardzo ułatwia współpracę.
  Hanna Odziemkowska
 • Chcielibyśmy bardzo podziękować i zarazem zarekomendować kontakt i współpracę z Panem Dariuszem Lipertowskim, który podjął sie sprzedaży nieruchomości klasy premium, co z reguły nie jest zadaniem łatwym i szybkim w procesie. Dzięki profesjonalizmowi, znajomości rynku, branży, a przede wszystkim indywidualnemu podejściu do klienta, Pan Dariusz sprzedał naszą nieruchomość z dużym sukcesem. Wcześniej korzystaliśmy z innych agencji i wielu agentów bez rezultatu. To co wydawało sie dla innych niemożliwe , dla Pana Dariusza okazało sie możliwe do zrealizowania w ciągu kilku miesięcy. Jeszcze raz dziękujemy za pełne zaangażowanie, profesjonalizm i poświecony czas
  Lidia i Piotr Olszewscy

Skontaktuj się ze mną


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w celu podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży lub umowy najmu nieruchomości. Zostałem (zostałam) poinformowany/a, że Administratorem danych osobowych jest PLACE4YOU Biuro Sprzedaży Nieruchomości Spółka z o.o. 00-695, ul. Wilcza 44, lokal 1 oraz, że moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: m.radecki@place4you.pl lub telefonicznie: +48 22 784 396 006. Zapoznałem (zapoznałam) się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. z informacjami dotyczącymi pozyskanych danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące pozyskanych danych osobowych znajdują się TUTAJ

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006