#Poznajmy się | Anna Urbaniak - nieruchomości i sztuka

#Poznajmy się | Anna Urbaniak - nieruchomości i sztuka

#PoznajmySię


Place4You przedstawia - Annę Urbaniak w rozmowie z Mateuszem Radeckim.

Śmiało możemy powiedzieć, że Anna Urbaniak to już ugruntowana marka. Większość jej zleceń pochodzi z rekomendacji. To wyraz zdobytego doświadczenia i zaufania klientów.

W 2021 sprzedane 23 nieruchomości za sumę 17 000 000 zł!

A czego się dowiecie z materiału video?

Czym dla Anny jest praca w nieruchomościach, co myśli o klientach, dlaczego bycie pośrednikiem może być fascynujące i dawać ogrom satysfakcji, jak nas odbierają klienci?


Anna w sprzedaży jest od 6 lat ale zawsze na pierwszym miejscu stawia relacje i kreatywność - czy to działa?

Sprawdźcie - zapraszamy !


kontakt:

Anna Urbaniak

tel. 507 922 789

a.urbaniak@place4you.pl

Kliknij poniżej aby obejrzeć film

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Administratora tj. Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000679758) w celu podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy lub rozpoczęcia świadczenia usług i oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności.Więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Administratora tj. Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp.z o.o.z siedzibą w Warszawie(KRS: 0000679758), w celach marketingowych oraz przesyłania ofert promocyjnych lub informacji o nowych produktach i usługach na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu.