Domy na sprzedaż, powiat warszawski zachodni Strzykuły ul. Srebrzysta Aleja

powiat warszawski zachodni , Strzykuły

ul. Srebrzysta Aleja

460.00 m2
4 990 000 PLN

Szczegóły

Typ
domy
Sprzedaż/Wynajem
sprzedaż
Rok budowy
2010
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
460.00 m2
Cena za m2
10 848 PLN
Piętra
1
Powierzchnia działki
3002.00 m2
Numer oferty
126798

Opis nieruchomości:

Jeżeli szukasz ciszy i kontaktu z przyrodą ale też szybko musisz znaleźć się w Centrum lub na lotnisku to ten dom jest dla Ciebie !
Jest takie miejsce, które daje poczucie spokoju, komfortu i bezpieczeństwa. Miejsce, które pozwoli odpocząć po pełnym wyzwań dniu, w otoczeniu pięknej zieleni i bez odgłosów miasta. Zaprojektowane przez wiodące biura architektoniczne: piękna przestrzeń oraz nowoczesny dom, wtapiający się w klimat starego parku. Dom przyjazny dla środowiska, wykorzystujący energię odnawialną.

Unikalna, jedyna w swoim rodzaju lokalizacja mieszcząca się w trzynastohektarowym parku porośniętym starodrzewem, ogrodzonym, z całodobowym monitoringiem. Do śródmieścia Warszawy dojedziesz w 20 minut, mając do wyboru kilka dróg. Jest też wygodny transport miejski.

Na teren posiadłości wjedziesz elegancką, ręcznie kutą w setki srebrzystych liści bramą a dalej poprowadzi Cię przepiękna grabowa aleja wyłożona stuletnią bazaltową kostką.
Nie zobaczysz już płotów, murów i ciasno ustawionych domów ale rozległą, pięknie zaprojektowaną przestrzeń.

Wszyscy właściciele domów w sąsiedztwie zgodzili się na przestrzeganie reguł zapewniających spójność architektoniczną osiedla. To gwarantuje, że nikt nie wykorzysta terenu wbrew pierwotnej koncepcji. Jeżeli ma dla Ciebie znaczenie kim są Twoi sąsiedzi to trudno o lepsze miejsce.

Zresztą sam zobacz:
https://youtu.be/mkdfVzz_BkE

Nic dziwnego, że ten park i ogród stał się bohaterem jednego z odcinków popularnego programu:
https://bit.ly/2GWYDkq

Powietrze którym tu się oddycha jest zupełnie inne niż w większości podwarszawskich miejscowości właśnie za sprawą otaczającego mieszkańców starodrzewia. Spacer ? Rower? Jogging ? Narty biegowe ? - te możesz założyć na progu swojego domu i bezpiecznie pobiegać po swoim prywatnym parku lub jeżeli zechcesz to w bezpieczny sposób, ścieżką rowerową, dojedziesz szybko do Puszczy Kampinoskiej…

Możliwość kredytowania z nie dostępnym już na rynku oprocentowaniem 2,63% w skali roku

Jeżeli chcesz poznać szczegóły rozwiązań technicznych zastosowanych w domu i zobaczyć więcej zdjęć proszę o kontakt.

UWAGA ! Istnieje ryzyko, że nie będziesz chciał tego miejsca opuszczać jeżeli nie będziesz miał naprawdę ważnego powodu a my gwarantujemy, że będziesz z wielką przyjemnością do niego wracał.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się w domu.

Udogodnienia

Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
Balkon/Taras
Umeblowane

Lokalizacja