Przestronny dom, inwestycyjna perła, 2 700 000 zł

Dom | Sprzedaż | Warszawa, Białołęka, ul. Truskawkowa

2 700 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
2 700 000 PLN
Cena za m2
9 097 PLN
Powierzchnia
296,80 m2
Powierzchnia użytkowa
296,80 m2
Pow. działki
650 m2
Rok budowy
2005
Numer oferty
299/14727/ODS

Opis

Mam przyjemność przedstawić elegancki, obszerny i solidnie zbudowany dom. Dom, który może być miłą i bezpieczną przystanią dla wielopokoleniowej rodziny lub miejscem dla osoby, która zechce prowadzić działalność gospodarczą, albo też dla inwestora tworzącego nowe mieszkania.
Główne zalety:
1.        Ze względu na rozmiar oraz rozkład pomieszczeń ma ogromny potencjał inwestycyjny. W całości lub części może być biurem lub gabinetem medycznym. Może być zaadoptowany na cztery (4) mieszkania.
2.        Stan techniczny domu jest doskonały. Ogród zadbany. Sprawy prawne uporządkowane. Od zaraz można się wprowadzać.
3.        Potencjał! Dom jest położony w spokojnym i dynamicznie rozwijającym się sąsiedztwie (w pobliżu jest realizowanych wiele inwestycji mieszkaniowych i infrastrukturalnych), co stwarza wiele możliwości dla działalności gospodarczej.
4.        Infrastruktura! Tuż obok domu znajduje się żłobek i przedszkole oraz duży parking. W niedalekiej odległości są szkoły i sklepy.
Dom:
Dom o powierzchni użytkowej 296,8 m2, składa się z dwóch lokali mieszkalnych z odrębnymi Księgami Wieczystymi. Jego bryła jest proporcjonalna i klasyczna, ale bynajmniej nie nudna. Pochyły dach, okapy, układ okien, sprawiają, że ten dom zapewnia schronienie w najtrudniejszych warunkach klimatycznych – jest nie tylko elegancki, ale i funkcjonalny.
Wszystkie pomieszczenia są przestronne, dobrze doświetlone i wentylowane, a także wysokie i ciche. Ich układ sprawia, że różne sfery życia się nie przeplatają, pozwalając efektywnie pracować i odpoczywać.
Lokal pierwszy, o powierzchni użytkowej 234,75 m2, jest położony na parterze i pierwszym piętrze. Na parterze znajduje się imponujących rozmiarów salon z kuchnią i spiżarnią (60,35 m2), ubikacja (3,24 m2), hall oraz schowek.
Gustowne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie z przestronnego hallu (39,96 m2) można przejść do głównej sypialni połączonej z garderobą i łazienką (23,11 m2), gabinetu/biblioteki (17,25 m2), dwóch sypialni (2 x 29,8 m2) oraz łazienki (10,48 m2). Z sypialni i gabinetu można wyjść na balkony. Już istniejące instalacje wodno-sanitarne pozwalają na zbudowanie jeszcze jednej łazienki
Drugi lokal, jest mniejszy (62,05 m2) i w całości znajduje się na parterze. Jest dostosowany do zamieszkania przez osoby starsze lub chore. Składa się z przestronnego salonu (20,13 m2), sypialni (15,27 m2), hallu, łazienki (6,12 m2), kuchni (10,48 m2).
Nad pierwszym piętrem znajduje się wysoki strych, który bez trudu można zaadoptować na kolejne pomieszczenia mieszkalne.
Cały budynek jest podpiwniczony. Dzięki temu na tej kondygnacji znalazło się miejsce na ogromny garaż – dla 4 samochodów, a także dla kotłowni, pralni, suszarni i magazynu. Wszystkie te pomieszczenia są wysokie, czyste i suche. Przy zmianie funkcji budynku z łatwością mogą pełnić nowe role.
Ogród:
Dom jest położony na działce o powierzchni 650 m2, w ogrodzie, który choć niewielki, zapewnia intymność i zaskakująco dużo przestrzeni. Dojrzała, fachowo dobrana i zadbana roślinność jest atutem tej przestrzeni. Nie tylko dobrze się prezentuje, ale zapewnia cień i oczyszcza powietrze. Altanka i wiata na śmieci, które są dobrze usytuowane, nie zakłócają przestrzeni. Co ważne, przestrzeń wokół domu jest przygotowana do obsługi osób o ograniczonej mobilności – istnieje też możliwość skonstruowania instalacji służących takim osobom, na frontowej ścianie budynku.
Otoczenie:
Dom jest ulokowany na spokojnym osiedlu o niskiej zabudowie. Sąsiaduje ze żłobkiem i przedszkolem. W ich pobliżu są tereny rekreacyjne i duży sklep. Cenną rzeczą zwłaszcza dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jest znajdujący się tuż obok obszerny, ogólnodostępny parking.
Okolica ul. Truskawkowej intensywnie się rozwija. Jest realizowanych mnóstwo projektów mieszkaniowych – dla kogoś, kto chce prowadzić działalność gospodarczą ma to wielkie znaczenie. W odległości kilkuset metrów znajdują się sklepy, szkoły (także prywatne). Szybko można się dostać na drogę S8, do Centrum Handlowego. W tej okolicy jest mnóstwo terenów zielonych – wspomnieć wystarczy o Kanale Żerańskim, który jest w odległości 1000 m. Dom, tu prezentowany jest znakomicie i przyszłościowo ulokowany.
 
Ważne!
Konstrukcja domu i jego ulokowanie sprawia, że łatwo można go zaadoptować do pełnienia różnych ról. Może być:
- Funkcjonalnym domem dla dwóch rodzin;
- Wygodnym domem połączonym z biurem lub gabinetem;
- Biurem;
- Budynkiem z 4 mieszkaniami.
 
Stan prawny:
Dom składa się z dwóch lokali z założonymi Księgami Wieczystymi. Kwestie prawne są uregulowane. Budynek posiada świadectwo energetyczne.
 
Ważne!
Zapraszamy do udziału w prezentacjach, a także do współpracy!
- Kupujący nie płaci prowizji
- Przewidujemy wynagrodzenie dla biur pośrednictwa
 
 

Dodatkowe informacje

Materiał
Pustak
Dach
Dachówka ceramiczna
Typ okien
Drewniane (nowy typ)
Kształt działki
Prostokąt
Ukształtowanie działki
Płaska
Ogrodzenie
Mieszane
Teren strzeżony
Tak
Dostępne w okolicy
Hala sportowa, Plac zabaw, Rzeka, Fitness, Kościół, Park, Komenda policji, Zabudowa niska, Restauracja, Sklep, Szkoła, Bank, Przychodnia lekarska, Apteka, Szpital
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus, Autostrada
Ujęcie wody
Miejska
Ciepła woda
Piec gazowy
Kanalizacja
Szambo - szczelne, Szambo
Ogrzewanie
CO własne

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Karol Wielgosz

Karol Wielgosz

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest Place4You z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@place4you.pl. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM