Kariera

Jak we współpracy z Place4You możesz rozwijać swoją KARIERĘ?

Żeby się dowiedzieć pewnie najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa. Jeżeli zastanawiasz się, czy wykonać pierwszy krok zapoznaj się z materiałami poniżej. Opowiemy Ci o tej pracy i naszym podejściu do niej. Chcemy, żeby Place4You było najlepszym miejscem do współpracy dla SKUTECZNYCH Doradców i Specjalistów. 

Doradców? Tak. Ponieważ jednym z naszych celów jest to, żeby osoby, które z nami współpracują stale się rozwijały i wspierały swoich klientów wiedzą oraz zaangażowaniem. Już po liczbach widać, że dobrze nam idzie, ponieważ od 50% do 70% naszych zleceń pochodzi z rekomendacji, a w 2022 roku otodom.pl po raz kolejny docenił nas – tym razem umieszczając nas na III pozycji wśród najlepszych biur w województwie mazowieckim (link).

Dodatkowo, budujemy firmę tak, żeby Place4You było dobrym miejscem na początku kariery, jak również najlepszym, żeby zostać na dłużej.

Co we współpracy z Place4You jest warte podkreślenia?

Pośrednictwo na Wyłączność

Aktywnie sprzedajemy nieruchomości od początku istnienia naszej firmy TYLKO w tej formule. Głęboko wierzymy, że to jedyna metoda pozwalająca oferować Klientom niezrównaną JAKOŚĆ. Pełna koncentracja na celu współpracy, bliska relacja z właścicielem, perfekcyjna znajomość każdej z dosłownie kilku obsługiwanych nieruchomości – to właśnie dzięki temu mamy tylu zadowolonych klientów, a nasi doradcy sprzedają SZYBKO i w dobrych cenach, zarabiając przy tym ponadprzeciętne w branży pieniądze. Wiemy jak to wszystko robić SKUTECZNIE, więc chętnie podzielimy się tą wiedzą oraz zaprosimy do zespołu zarówno tych, którzy mają już doświadczenie w tej formie współpracy jak również tych, którzy mają już dosyć szarpania się z dziesiątkami ofert na umowach otwartych, których sprzedaż jest losowym zdarzeniem, a nie zarządzalnym, przewidywalnym procesem.

Doradztwo i System pozyskiwania ofert

Ważne, aby być skutecznym w kontakcie z klientem, którego jeszcze nie znamy. Jeszcze ważniejsze jest prowadzenie sprzedaży czy zakupu ku zadowoleniu klienta, a następnie dalszy rozwój relacji tak, żeby do nas wracał i chętnie nas rekomendował. To wszystko w 100% transparentny, uczciwy i profesjonalny sposób, z indywidualnym doborem zakresu i warunków współpracy w pełni uwzględniający bardzo specyficzną sytuację konkretnego klienta, bo nie ma jednej metody dobrej dla wszystkich. Wciąż udoskonalamy system pracy, w którym podstawę stanowią RELACJE.

Być może najkorzystniejszy w branży podział zysku ze sprzedaży z Doradcą

Wiemy, że skuteczna osoba powinna czuć, że tylko zyskuje na współpracy z firmą, a jej korzyści wzrastają nie tylko proporcjonalnie do rezultatów, ale i czasu pracy. Wielu z naszych Doradców z uwagi na bardzo dobre rezultaty uzyskuje być może najkorzystniejszy w branży podział zysku ze sprzedaży z Doradcą, a szczegóły chętnie omówimy już przy pierwszej rozmowie.

Atmosfera pracy – ważna dla nowych i doświadczonych Doradców

Proaktywna i bezpośrednia komunikacja w firmie, prawdziwe i otwarte dzielenie się wiedzą i zaangażowanie kolegów oraz koleżanek we współpracę w sposób widoczny pomaga osiągać lepsze rezultaty. Tradycją firmy są cotygodniowe spotkania w każdy poniedziałek z rana o 10:00, gdzie możesz omówić swoje bieżące wyzwania sprzedażowe, poszukać porady i współpracy przy wspólnych transakcjach, czy posłuchać lekcji i wniosków płynących z transakcji innych osób.

Wsparcie merytoryczne

Obszerne szkolenia na początku wspólnej drogi, biblioteka rozlicznych szkoleń wiedzowych i kompetencyjnych, codzienne wsparcie menadżera i doświadczonego opiekuna – wszystko to sprawi, że osiąganie dobrych rezultatów będzie tylko w Twoich rękach.

Wsparcie technologiczne

Korzystamy z niezbędnych narzędzi profesjonalnego Doradcy, które przede wszystkim pomagają zwiększyć efektywność pracy, ale też odróżniają nas o dziesiątek innych zwykłych firm z branży pośrednictwa. Dodatkowo – tworzymy własne narzędzia, które są unikatowe w branży.

Jakie są blaski i cienie pracy w branży?


Jakie są trudności na początku pracy?
Od kiedy można ponadprzeciętnie zarabiać?
Jakie są te lepsze i przyjemniejsze strony pracy doradcy?

Rozwijamy zespół – czy praca Doradcy jest dla Ciebie?


Jakie osoby naszym zdaniem sobie poradzą?
To praca odpowiednia dla doświadczonych managerów!
Jak w zawodzie radzą sobie młode osoby?

Jakie są możliwe Ścieżki Kariery?


Co proponujemy osobom doświadczonym?
Jakie są możliwości dla osób młodych, bez doświadczenia?
Przykłady rozwoju osób z naszego zespołu.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Place4You z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@place4you.pl. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.