3 pokoje w wyjątkowej lokalizacji Tarchomina

Mieszkanie | Sprzedaż | Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia

790 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
790 000 PLN
Cena za m2
12 421 PLN
Powierzchnia
63,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
7 / 10
Rok budowy
1992
Numer oferty
1215/14727/OMS

Opis

Szukasz rozkładowego, klimatycznego mieszkania z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim dojazdem do Centrum? Lubisz latem korzystać z uroków natury, ciszy, a jednocześnie mieć nieopodal dostęp do pełnej infrastruktury ?   TO IDEALNA OFERTA DLA CIEBIE !

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w cichej i spokojnej lokalizacji na Tarchominie/ Białołęka

Mieszkanie o powierzchni 63,60 m2 (rzut w załączeniu)
- Salon z wyjściem na duży balkon (logga)
- Pokój - sypialnia z dużą szafą  
- Pokój - druga sypialnia - obecnie gabinet
- Osobna, widna kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona  w sprzęt AGD
- Łazienka z wanną 
- Osobne WC
- Przedpokój z zabudowanymi szafami 
Nieruchomość sprzedawana z większością mebli jak na zdjęciach

Lokal dwustronny z ekspozycją wschód-zachód;  mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do lekkiego odświeżenia w zależności od preferencji nowego właściciela.   Ostatni remont w 2022 roku. Nieruchomość czysta, zadbana, klimatyczna. Wszystkie piony po wymianie
Do mieszkania przynależy piwnica oraz 1/2 komórki na półpiętrze.

Dodatkowo:
- na podłogach klepka dębowa, gres , płytki
- mieszkanie spółdzielczo - własnościowe bez KW; GRUNTY UREGULOWANE, istnieje możliwość założenia KW
- miejsce postojowe na parkingu strzeżonym - koszt miesięczny 60 PLN. Istnieje możliwość wynajęcia drugiego miejsca tuż obok

Blok z 1992 roku, 10 piętrowy  z windą, 3 klatki, otoczony dużą ilością zieleni; z dużym,  ładnie urządzonym placem zabaw. Na piętrze 3 lokale. Budynek czysty, zadbany. Obecnie w trakcie odnawiania klatek, elewacji itp. 

Okolica cicha i spokojna. Nieopodal centrum handlowe, kompleks sklepów, bazarek  oraz pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, apteki, kościół, centra rozrywkowe, itp.  Z balkonu widok na powstający park. Pod blokiem przystanek autobusowy; do przystanku tramwajowego ok 3-4 min. Dojazd tramwajem  do Metro Młociny ok 12 min.  Spacer nad Wisłę to ok 15 min.

Niepowtarzalne miejsce do wypoczynku po ciężkim dniu pracy ! Idealna lokalizacja. Zapraszam do kontaktu.

"Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego."

Dodatkowe informacje

Winda
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Dostępne w okolicy
Plac zabaw, Basen, Przedszkole, Hala sportowa, Apteka, Sklep, Żłobek, Bank, Kościół, Park, Bar, Szkoła, Komenda policji, Fitness, Restauracja, Rzeka, Las, Bazarek, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska
Komunikacja
Tramwaj, Autobus, Autostrada

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Lidka Chmielak

Lidka Chmielak

Specjalistka ds. Sprzedaży Nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest Place4You z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@place4you.pl. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com