Sprzedaż mieszkania po Home Stagingu przy ul. Branickiego w 4 dni

Ta sprzedaż pokazała, że nasze działania robią różnicę nawet bez zmiany ceny nieruchomości. Jak wielu naszych klientów, sprzedający mieszkanie przy Branickiego 9 trafili do nas dzięki rekomendacji. Próbowali sprzedać mieszkanie już od 6 miesięcy. Bezskutecznie. Zainteresowanie było niewielkie. Mimo, że w tamtym okresie cena 550000zł za 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie nie była niska, analizując ją i stan nieruchomości doszliśmy do wniosku, że w tym wypadku nie warto obniżać jej, bo lokal jest w bardzo dobrym stanie mimo, że kilka zaniedbanych elementów mogło odrzucać kupujących. Drugim powodem ciągnącej się sprzedaży mogło być to, że sprzedający korzystali tylko z 2 portali ogłoszeniowych bez skutecznych elementów promocji. Uznaliśmy, że niewielkim kosztem można było doprowadzić go do stanu, za który wielu kupujących zapłaci więcej. Co się wydarzyło?

  1. Za naszą rekomendacją sprzedający zdecydowali się zainwestować 6231 zł w HomeStaging (odświeżenie ścian, wymianę frontów w kuchni, wymianę drobnych, zniszczonych elementów, naprawienie usterek).
  2. My, na własny koszt zdecydowaliśmy się wynająć nowe meble do mieszkania.
  3. Zrobiliśmy ładne zdjęcia.
  4. Rozpoczęliśmy intensywną promocję.

Efekt? W ciągu 4 dni przeprowadziliśmy 4 prezentacje. Uzyskaliśmy 2 oferty. Jednymi z oglądających byli klienci, którzy zgłosili się do nas na inne mieszkanie w okolicy, które zdążyliśmy sprzedać kilka dni wcześniej – to oni podjęli decyzje o zakupie z niewielką negocjacją. Z kupującymi współpracujemy do dziś, a sprzedający dzięki tej sprzedaży mogli spokojnie zrealizować swoje plany.

Zdjęcia z wcześniejszej oraz z naszej oferty możesz zobaczyć w galerii poniżej.

ZDJĘCIA PRZED

ZDJĘCIA PO:

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Place4You z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@place4you.pl. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.